Producent Energooszczędnych Okien i Drzwi

Od 1994 roku myślą przewodnią producenta okien i drzwi firmy Tur-Plast, jest oferowanie Ekskluzywnych OKIEN i DRZWI w atrakcyjnej cenie i jednocześnie bardzo dobrej jakości z zapewnieniem solidnego serwisu i pakietu gwarancji. Dzięki takiej idei zasłużyliśmy na zaufanie stałych klientów – odbiorców indywidualnych oraz dużych firm realizujących budowy obiektów przemysłowych i mieszkaniowych.

Marka TUR-PLAST cieszy się renomą na rynku producentów okien PCV i z Aluminium. Jesteśmy bardzo dobrze rozpoznawalni w województwie zachodniopomorskim, wielkopolskim i pomorskim. Nasi przedstawiciele handlowi działają głównie w takich miastach jak: Szczecinek, Koszalin, Szczecin, Wałcz, Kołobrzeg, Świnoujście, Piła, Poznań, Bydgoszcz, Toruń.

Nasza dobra opinia wśród klientów została utrwalona dzięki solidnej pracy dobrze zmotywowanej i doskonale wykwalifikowanej kadry pracowniczej oraz dzięki systematycznemu wdrażaniu do produkcji nowych, innowacyjnych technologii i materiałów najlepszej jakości od wiodących producentów: Maco, Schüco, Kömmerling, Aliplast, Heroal, Glassolutions, GU, Möller, Frohmasco, Veyna i inni. Nad jakością produktów czuwa sztab specjalistów oraz skomputeryzowany proces produkcji.

W swojej ofercie posiadamy ENERGOOSZCZĘDNE OKNA PVC Schüco i Kömmerling oraz solidne okna aluminiowe na profilach firmy Aliplast. Posiadamy również ekskluzywne o wysokiej jakości DRZWI ZEWNĘTRZNE z PVC i z aluminium. W odpowiedzi na potrzeby klientów utworzyliśmy dział OKIEN NIETYPOWYCH, zajmujący się produkcją okien trójkątnych, łukowych i praktycznie w każdym zaprojektowanym przez architekta kształcie. Nasza specjalność to produkcja DRZWI TARASOWYCH PRZESUWNYCH typu HS bez progu lub z niskim progiem. Od 2012 roku zajmujemy się także montażem rolet zewnętrznych. Jesteśmy przygotowani do realizacji prawie każdego zamówienia dla budownictwa mieszkaniowego oraz przemysłowego.

Nabywcami naszych produktów są głównie klienci z województwa zachodniopomorskiego, wielkopolskiego i pomorskiego. Prowadzimy także eksport do Niemiec, Francji, Belgii, Holandii, Norwegii czy Szwecji. Okna i drzwi firmy TUR-PLAST posiadają wymagane atesty i certyfikaty. Wyroby poddawane są rygorystycznym testom w laboratoriach badawczych, osiągają doskonałe wyniki przekraczając często kilkakrotnie wymagane normy. Mając na uwadze rosnące ceny energii oraz aktualne normy stosowane w budownictwie rozszerzyliśmy swoją ofertę o aluminiowe i PCV okna i drzwi do domów energooszczędnych i pasywnych.

Mamy nadzieję, że w prezentowanej przez nas ofercie znajdą Państwo idealny produkt, a codzienne użytkowanie wyrobów firmy TUR-PLAST spełni Państwa oczekiwania.