Akcesoria do okien z PVC i aluminiowych

dodatki-akcesoria do okien
dodatki-akcesoria do okien
dodatki-akcesoria do okien
dodatki-akcesoria do okien

Jeśli zdecydowałeś już, jakie okna chcesz wstawić do swojego domu czy innego budynku, przyszedł czas na podjęcie kilku drobniejszych decyzji. Pozostał Ci bowiem wybór pasujących do nich akcesoriów i elementów, które wpływają zarówno na walory wizualne, jak i praktyczne okien. W naszej ofercie posiadamy między innymi różnego rodzaju:

  • klamki okienne,
  • pochwyty,
  • listwy wykończeniowe,
  • nawiewniki.

Odpowiednio dopasowane klamka, pochwyt i listwy sprawią, że okno będzie prezentowało się jeszcze estetyczniej i stworzy wraz z nimi elegancką całość, która dopełni wystrój wszystkich wnętrz. Nawiewniki natomiast to podłużne elementy montowane zazwyczaj w górnej części okna. Urządzenia te służą do zapewnienia efektywnej wentylacji pomieszczeń bez konieczności uchylania okien. Takie rozwiązanie jest szczególnie praktyczne w sezonie grzewczym, gdy nie chcesz, by ciepło uciekało na zewnątrz, a jednocześnie zależy Ci na dostępie świeżego powietrza.

KLAMKI DO OKIEN

NOWOŚĆ – klamki okienne DUBLIN

W ofercie Producenta Okien i Drzwi TUR-PLAST znajdziecie Drodzy Państwo klamki z kolekcji DUBLIN Medos posiadające futurystyczny design i ponadczasowe wzornictwo. Część uchwytowa wykonana z aluminium. Dostępne w wykończeniu klasycznym (malowanie proszkowe) oraz wykończeniu nowoczesnym (anodowanie dostępne w dwóch wariantach: piaskowanym lub szczotkowanym). Oferujemy wersje z przyciskiem i kluczykiem oraz Dublin de Luxe – elegancja dzięki unikatowym frezom.

dodatki-akcesoria do okien
dodatki-akcesoria do okien
dodatki-akcesoria do okien
dodatki-akcesoria do okien

Klamki okienne Secustic – FKS i HOPPE

W białych oknach stosujemy również estetyczne białe klamki renomowanej firmy FKS. Dla okien z obustronną okleiną montujemy klamki firmy HOPPE, które cechuje ergonomiczne i eleganckie wzornictwo.

Dostępne wersje produktu:

  • typu SECOUSTIK – Klamka posiada opatentowany mechanizm blokujący uniemożliwiający manipulacje przy niej od zewnętrznej strony okna poprzez przesuwanie okucia obwiedniowego. Charakterystyczny i słyszalny dźwięk przy przekręcaniu klamki w jej precyzyjnym mechanizmie sygnalizuje, że funkcja zabezpieczenia jest aktywna.
dodatki-akcesoria do okien
  • KLAMKA BEZPIECZNA Z PRZYCISKIEM – dopiero po naciśnięciu przycisku klamkę można przekręcić – zabezpiecza przed otwarciem okna z zewnątrz, stosowana w standardzie przy okuciach antywłamaniowych WK-1, wyposażona w płytkę antywierceniową.
dodatki-akcesoria do okien
  • KLAMKA ANTYWŁAMANIOWA (z kluczykiem) – po wyjęciu kluczyka niemożliwe jest przekręcenie klamki – zabezpiecza przed otwarciem okna z zewnątrz, w standardzie przy okuciach antywłamaniowych klasy WK-2. Klamka ta podobnie jak klamka z przyciskiem zalecana jest również do drzwi balkonowych na piętrach, aby zapobiec niepożądanym otwarciu przez dzieci.
dodatki-akcesoria do okien