TUR-PLAST – producent energooszczędnych okien i drzwi z PCV i Aluminium

Siedziba firmy oraz hale produkcyjne znajdują się w Czaplinku, woj. zachodniopomorskie. Obecnie produkujemy okna i drzwi PCV na bazie profili Schüco Corona CT 70 oraz Kömmerling 76 AD i MD. Okna oraz drzwi aluminiowe wytwarzamy z profili typu Star, Imperial, Superial i Econoline firmy Aliplast. Nasze drzwi tarasowe przesuwne typu HS i PSK produkujemy w systemach: ThermoSlide Schüco; Superglide i Ultraglide Aliplast; PremiDoor Kömmerling. W produkcji rolet zewnętrznych do okien drzwi i HS-ów współpracujemy z firmą Exte. Nasze okna i drzwi posiadają najwyższej klasy okucia maco multi-matic oraz bardzo trwałe uszczelki wykonane z EPDM. Pakiety szybowe w różnych klasach energetycznych, akustycznych i bezpieczeństwa sprowadzamy z firmy Glassolutions, lidera na rynku w branży okiennej. Dysponujemy własną flotą samochodową, która pozwala w stosunkowo krótkim czasie dowieść okna, drzwi, rolety do odbiorców nie tylko w Polsce ale również praktycznie w całej Europie Zachodniej. Okna, drzwi i rolety zakupione w firmie TUR-PLAST są przez nas serwisowane i podlegają 5 letniej gwarancji. Sprzedajemy nasze produkty do klientów indywidualnych, firm, instytucji jak również współpracujemy z wieloma partnerami handlowymi w kraju jak i za granicą. ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY


FIRMA

AKTUALNOŚCI

Wszystkie ważne informacje dotyczące producenta okien i drzwi firmy Tur-Plast oraz ofert, promocji i działalności.


O FIRMIE

Najważniejsze, ważne i ciekawe informacje o producencie energooszczędnych okien i drzwi – firmie Tur-Plast.


FIRMA
FIRMA

NASZE REALIZACJE

Zajrzyj i zobacz nasze bieżące wybrane realizacje.


MULTIMEDIA

Zachęcamy do obejrzenia naszych filmów firmowych i produktowych


FIRMA
FIRMA

DO POBRANIA

Tu znajdziecie Państwo materiały ofertowe, serwisowe instrukcje i potrzebne dokumenty w wersji do pobrania.


GWARANCJA I SERWIS

Wszystkie potrzebne informacje dotyczące gwarancji i serwisu naszych okien, drzwi i rolet.


FIRMA
FIRMA

DEKLARACJA WŁAŚCIWOŚCI UŻYTKOWYCH

Aby pobrać Deklarację Właściwości Użytkowych dla okien i drzwi zakupionych w naszej firmie prosimy się zalogować zgodnie z instrukcją.


KARIERA

Aktualna oferta pracy w firmie Tur-Plast


FIRMA
FIRMA

POLITYKA PRYWATNOŚCI

Wejście w życie z dniem 25 maja 2018 roku rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. (dalej jako RODO), przyczyniło się do informowania przez Administratora o prawach i obowiązkach związanych z przetwarzaniem Państwa danych osobowych.


OBOWIĄZEK INFORMACYJNY

Zapoznaj się z informacjami odnośnie przetwarzania udostępnionych przez Ciebie danych osobowych Administratorowi tego Serwisu.


FIRMA