Akcesoria i dodatki do drzwi z PVC i aluminium

Drzwi wejściowe to pierwsze, co widzisz, odwiedzając kogoś w jego domu. W związku z tym powinny prezentować się one efektownie i wyglądać solidnie, a jednocześnie stanowić spójną całość z resztą budynku. Choć sam projekt drzwi wykonanych z PVC lub aluminium jest bardzo ważny, aby pasowały one do reszty elewacji, duże znaczenie mają także rozmaite dodatki i akcesoria, które przy nich umieścisz. Te niepozorne elementy mogą podnieść nie tylko funkcjonalność drzwi zewnętrznych, ale też zapewnić im estetyczne walory wizualne. Podkreślą styl domu, dodadzą mu nutkę nowoczesności lub klasyczności. Tak praktyczna, a jednocześnie harmonijna kompozycja zapewni Ci wygodne użytkowanie każdego dnia, a przy tym będzie cieszyć oko.

Klamki, skrzynki na listy i wizjery

Zdajemy sobie sprawę, że każdy z naszych Klientów ma inne upodobania i potrzeby, dlatego przygotowaliśmy szeroką ofertę dodatków i akcesoriów do drzwi z PVC i aluminium. Dzięki temu każdy znajdzie w niej elementy, które mu odpowiadają, a także pasują do stylu, w jakim utrzymany jest cały budynek. W asortymencie posiadamy m.in.:
• pochwyty i klamki,
• skrzynki na listy,
• wizjery,
• szybki.

Akcesoria są zróżnicowane pod kątem stylu, parametrów technicznych, rozmiarów i kolorów, dzięki czemu z łatwością dopasujesz je do swoich drzwi, a także indywidualnego gustu. Asortyment dostępnych dodatków nieustannie rozszerzamy, dlatego zapraszamy do regularnych wizyt na stronie naszej firmy.

Ofertę kierujemy zarówno do osób prywatnych, które są na etapie budowy domu, jak i firm remontowo-budowlanych. Z pewnością znajdziesz u nas wszystko, czego potrzebujesz, a w razie jakichkolwiek pytań czy wątpliwości – jesteśmy do Twojej dyspozycji.