DRZWI ZEWNĘTRZNE

Oferujemy szeroki wybór drzwi zewnętrznych różnego typu. Nasze produkty dostarczamy klientom z Czaplinka, Piły, Wałcza, Wolina i Szczecinka, ale jesteśmy obecni również w innych miastach Wielkopolski i Pomorza Zachodniego. Wspomniane rozwiązania sprawdzają się w budownictwie mieszkaniowym, ale też w obiektach użyteczności publicznej, budynkach handlowych, magazynowych i usługowych. W naszym asortymencie znajdą Państwo zarówno aluminiowe drzwi zewnętrzne, jak i stolarkę wykonaną z plastiku. Gwarantujemy nie tylko najwyższą jakość oferowanych produktów, ale też montaż, serwis i pięcioletnią gwarancję. Warto podkreślić, że doskonale znamy branżę, a produkcją i handlem drzwiami zewnętrznymi zajmujemy się od przeszło dwóch dekad. Właśnie dlatego mogą liczyć Państwo na nasze wskazówki oraz pomoc niezbędną przy wyborze właściwych rozwiązań. Na co należy zwrócić uwagę, decydując się na drzwi zewnętrzne?

Jak wybrać drzwi zewnętrzne?

Wybierając drzwi zewnętrzne, trzeba zwrócić uwagę na kilka aspektów. Najważniejszym z nich jest charakter obiektu, w którym będą montowane. Warto bowiem pamiętać, że inne drzwi sprawdzają się w budynkach mieszkalnych, inne zaś w obiektach użyteczności publicznej. Ważne więc, by stolarka doskonale komponował się z elewacją budynku albo też wyglądem części wspólnych obiektów wielorodzinnych. Kolejną kwestią, nad którą należy się zastanowić, jest materiał, z którego wykonano drzwi. W zależności od konkretnych okoliczności, czasami lepszym rozwiązaniem jest sięgnięcie po stolarkę metalową, innym zaś – drzwi wykonane z plastiku.

Montowane drzwi powinny być odporne na działanie czynników atmosferycznych, takich jak deszcz, wilgoć, wysokie amplitudy temperatur, czy promieniowanie słoneczne. To jednak niejedyne pole, na którym muszą cechować się wytrzymałością. Równie ważne jest to, czy stolarka zewnętrzna jest odporna na zniszczenia natury mechanicznej, co może mieć znaczenie w starciu z ewentualnymi włamywaczami. Ważne też, by drzwi zewnętrzne dobrze izolowały przed temperaturą otoczenia. Dzięki temu pomieszczenia nie wychładzają się zbytnio podczas mrozów i nie nagrzewają w czasie upałów.

Drzwi zewnętrzne produkowane przez firmę TUR-PLAST charakteryzują się solidną konstrukcją, wysokimi właściwościami termicznymi oraz innowacyjnymi rozwiązaniami. Produkujemy drzwi zewnętrzne PVC na bazie solidnych profili Schüco LivIng 82 oraz Kömmerling 76AD. Natomiast drzwi aluminiowe wykonujemy z profili belgijskiej firmy Aliplast oraz z polskich systemów aluminiowych Aluron.

Warto dodać, że w naszej ofercie znajdą Państwo również przesuwane drzwi tarasowe i balkonowe wykonane na profilu okiennym lub drzwiowym; drzwi nietypowe, praktycznie w każdym zaprojektowanym kształcie oraz wspaniałe rozwiązanie dla restauracji, kawiarni oraz nowoczesnych salonów – drzwi harmonijkowe.

Jeśli poszukują Państwo wysokiej klasy drzwi zewnętrznych w Pile, Wałczu, Czaplinku, Wolinie i Szczecinku – jesteśmy do Waszej dyspozycji.


NAPISZ DO NAS – skontaktujemy się z Tobą / przygotujemy dla Ciebie ofertę


DRZWI

 

Drzwi PVC – profil Schüco

Drzwi wykonane są z wysokoudarowego, odpornego na odkształcenia PVC renomowanej firmy Schüco. Dobrą izolację termiczną zapewnia wielokomorowość profili, a wzmocnienia ze stali o dużym rozmiarze i optymalnej grubości wpływają na sztywność i stabilność produktu.

 

Drzwi PVC – profil Kömmerling

Wybór odpowiednich drzwi w znaczący sposób wpływa na efekt wizualny każdego domu nadając mu jednocześnie specyficzny charakter. To dzięki innowacyjnemy systemowi drzwiowemu KÖMMERLING 76 AD jesteśmy w stanie zaprojektować dowolną konstrukcję drzwiową spełniającą indywidualne potrzemy każdego klienta. Zapraszamy do zapoznania się z oferowanym zestawem gotowych wypełnień drzwiowych o najwyższych właściwościach.

 

DRZWI
DRZWI

 

Drzwi ALUMINIOWE – profil Aliplast

Produkujemy drzwi aluminiowe na bazie profili firmy Aliplast. Systemy te charakteryzują się doskonałą sztywnością, wysoką jakością powłok oraz nowoczesnym wzornictwem. Dzięki zastosowaniu specjalnych wkładów termicznych uzyskujemy bardzo wysokie parametry izolacyjności cieplnej.

 

Drzwi ALUMINIOWE – profil Aluron

Systemy aluminiowe prężnej polskiej firmy Aluron to nowoczesne konstrukcje przeznaczone do produkcji bardzo dobrze izolowanych termicznie drzwi. Zastosowanie innowacyjnej technologii ANTI-BI-METAL zapobiega odkształcaniu się skrzydeł drzwiowych podczas nagrzania promieniami słonecznymi, jak i również przy bardzo niskich temperaturach.

 

DRZWI
DRZWI

 

Drzwi balkonowe / tarasowe

Drzwi zbudowane są na stabilnej ramie okiennej standardowej bądź szerszej i przeznaczone do mieszkań w blokach oraz wyjść na balkony w domach, gdzie nie ma możliwości lub potrzeby wejścia z zewnątrz. Drzwi tarasowe to niski próg, solidne zawiasy Dr. Hahn, zasuwnica trzypunktowa ryglowana klamką, możliwość zastosowania drugiego zamka i bezpiecznych elementów zamknięcia oraz, co najistotniejsze, dwóch rodzajów otwierania: do wewnątrz jak balkon i na zewnątrz jak drzwi wejściowe.

 

Drzwi harmonijkowe

Stosowanie drzwi harmonijkowych w pomieszczeniach z dużym przeszkleniem jest bardzo dogodne, ponieważ otwierają się one na bok, nie powodując żadnych barier w przejściu, w postaci słupków czy stałych skrzydeł. Zwłaszcza w domach otoczonych dużymi ogrodami, taka zwijana ściana ze szkła i aluminium daje nam maksymalny kontakt z pięknym, zielonym otoczeniem. Drzwi harmonijkowe znajdują często zastosowanie w hotelach, sklepach i prywatnych domach w których istnieje konieczność, stworzenia więcej przestrzeni użytkowej.

 

DRZWI

 

ELEMENTY DRZWI

Bogata oferta ekskluzywnych wypełnień drzwiowych, paneli z takich firm jak Paneldoor i Veyna; szeroki wybór dodatków drzwiowych oraz spełniane najwyższe normy, sprawią, że zakupione przez Państwa drzwi w firmie Tur-Plast będą służyć przez długie lata.

DRZWI

 

Wypełnienia drzwiowe – panele do drzwi z PVC i Aluminium

Wypełnienia drzwiowe mogą być: wsadowe lub nakładkowe; wykonane z płyt laminowanych lub aluminium; ozdobione różnorodnymi ramkami, szklanymi elementami, intarsjami, frezami czy aplikacjami; w dowolnie wybranej kolorystyce i strukturze. Proponowane wypełnienia drzwiowe charakteryzują się dużą wytrzymałością na uszkodzenia mechaniczne, trudne warunki atmosfe-ryczne i hałas. Bogate wzornictwo, kolorystyka i różnorodność szklenia pozwalają dobrać wypełnienie nawet najbardziej wymagającemu Klientowi.

 

Akcesoria / dodatki do drzwi z PVC i Aluminum

Produkując i sprzedając drzwi wiemy, że wszelkiej maści dodatki mają często bardzo istotne znaczenie. Nasz rynek systematycznie dostarcza nam zestawy coraz to nowszych i praktyczniejszych rozwiązań. Klamki, pochwyty, skrzynki na listy, wizjery, szybki różnią się między sobą parametrami technicznymi oraz stylem. Inne dodatki będziemy dobierać do budynków klasycznych, inne do modernistycznych. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą systematycznie uzupełnianych dodatków drzwiowych.

 

DRZWI