Uwaga KOSZALIN ! – Solidne Okna z PCV i Aluminiowe – oferuje Producent Energooszczędnych Okien i Drzwi

Jeśli mieszkasz w Koszalinie lub w okolicy i myślisz o wymianie okien lub zakupie solidnych okien do nowobudowanego domu to koniecznie zapoznaj się z ofertą prosto od producenta energooszczędnych okien i drzwi – firmy TUR-PLAST z Czaplinka.

Oferta dla mieszkańców Koszalina i okolic na ENERGOOSZCZĘDNE OKNA i DRZWI z TUR-PLASTu

Okna Koszalin PCV i Aluminium

Posiadamy w naszej ofercie Okna i Drzwi PCV na bazie profili Schüco i Kömmerling. Są to bardzo sztywne i ciepłe profile, które przy zastosowaniu dwukomorowego pakietu szybowego z ciepłą ramką Swisspacer dają nam OKNA ENERGOOSZCZĘDNE o czynniku przenikania ciepła Uw=0,73W/m2K.


Uprzejmie informujemy, że termin realizacji produktów na profilach marki Schüco wynosi powyżej 20 Tygodni kalendarzowych. Ponadto nie istnieje możliwość specyfikacji terminu końcowego zamówień.


Kömmerling 88 MD

Okna Koszalin PCV i Aluminium

Schüco SI 82

Okna Koszalin PCV i Aluminium

Oferujemy okna i drzwi Aluminiowe. Nasi klienci, również z Koszalina i okolic coraz chętniej decydują się na rozwiązania aluminiowe stolarki otworowej. Produkujemy z systemów aluminiowych Aluron. Okna, drzwi tarasowe przesuwne oraz drzwi wejściowe w konstrukcji aluminiowej są trwałe, estetyczne, dają szeroki wachlarz kolorystyczny RAL.

Aluron AS 75

Okna Koszalin PCV i Aluminium

Aliplast SP I+

Okna Koszalin PCV i Aluminium

Energooszczędne OKNA i DRZWI PCV i Aluminiowe w Koszalinie – dlaczego warto wybrać bezpośrednio od producenta – Firmy TUR-PLAST

Z przyjemnością przygotujemy dla Ciebie ofertę w naszym biurze w Czaplinku. Nie musisz jednak specjalnie przyjeżdżać z Koszalina lub okolic do Czaplinka. Proponujemy dwa rozwiązania:

  1. Jeśli posiadasz wymiary okien lub drzwi, to nic nie szkodzi, abyś wysłał nam je na adres mailowy: czaplinek@tur-plast.pl My wycenimy i zaproponujemy korzystną ofertę.
  2. Drugie rozwiązanie równie proste. Zadzwoń pod numer + 48 94 375 44 95 lub 512 001 639 i umów się na osobisty pomiar. My przyjedziemy, profesjonalnie wymierzymy, doradzimy różne adekwatne rozwiązania, przygotujemy bardzo korzystną ofertę i jeśli Państwo zaakceptują podpiszemy umowę, wyprodukujemy, przywieziemy, zamontujemy i w każdej chwili wyregulujemy.
Okna Koszalin PCV i Aluminium

Biorąc okna z TUR-PLASTu macie Państwo pewność solidnie wykonanych okien i drzwi, spełniających najwyższe certyfikowane normy. Polecamy zapoznać się z wynikami badań naszych okien i drzwi.