Uwaga KOSZALIN ! – Solidne Okna z PCV i Aluminiowe – oferuje Producent Energooszczędnych Okien i Drzwi

Jeśli mieszkasz w Koszalinie lub w okolicy i myślisz o wymianie okien lub zakupie solidnych okien do nowobudowanego domu to koniecznie zapoznaj się z ofertą prosto od producenta energooszczędnych okien i drzwi – firmy TUR-PLAST z Czaplinka.

Oferta dla mieszkańców Koszalina i okolic na ENERGOOSZCZĘDNE OKNA i DRZWI z TUR-PLASTu

Posiadamy w naszej ofercie Okna i Drzwi PCV na bazie profili Schüco i Kömmerling. Są to bardzo sztywne i ciepłe profile, które przy zastosowaniu dwukomorowego pakietu szybowego z ciepłą ramką Swisspacer dają nam OKNA ENERGOOSZCZĘDNE o czynniku przenikania ciepła Uw=0,73W/m2K.


Uprzejmie informujemy, że termin realizacji produktów na profilach marki Schüco wynosi powyżej 20 Tygodni kalendarzowych. Ponadto nie istnieje możliwość specyfikacji terminu końcowego zamówień.


Kömmerling 88 MD

Schüco SI 82

Oferujemy okna i drzwi Aluminiowe. Nasi klienci, również z Koszalina i okolic coraz chętniej decydują się na rozwiązania aluminiowe stolarki otworowej. Produkujemy z systemów aluminiowych Aluron. Okna, drzwi tarasowe przesuwne oraz drzwi wejściowe w konstrukcji aluminiowej są trwałe, estetyczne, dają szeroki wachlarz kolorystyczny RAL.

Aluron AS 75

Aliplast SP I+

Energooszczędne OKNA i DRZWI PCV i Aluminiowe w Koszalinie – dlaczego warto wybrać bezpośrednio od producenta – Firmy TUR-PLAST

Z przyjemnością przygotujemy dla Ciebie ofertę w naszym biurze w Czaplinku. Nie musisz jednak specjalnie przyjeżdżać z Koszalina lub okolic do Czaplinka. Proponujemy dwa rozwiązania:

  1. Jeśli posiadasz wymiary okien lub drzwi, to nic nie szkodzi, abyś wysłał nam je na adres mailowy: czaplinek@tur-plast.pl My wycenimy i zaproponujemy korzystną ofertę.
  2. Drugie rozwiązanie równie proste. Zadzwoń pod numer + 48 94 375 44 95 lub 512 001 639 i umów się na osobisty pomiar. My przyjedziemy, profesjonalnie wymierzymy, doradzimy różne adekwatne rozwiązania, przygotujemy bardzo korzystną ofertę i jeśli Państwo zaakceptują podpiszemy umowę, wyprodukujemy, przywieziemy, zamontujemy i w każdej chwili wyregulujemy.

Biorąc okna z TUR-PLASTu macie Państwo pewność solidnie wykonanych okien i drzwi, spełniających najwyższe certyfikowane normy. Polecamy zapoznać się z wynikami badań naszych okien i drzwi.