Drzwi przesuwne z PVC – typ HS – profil SchücoZapraszamy do naszych punktów m.in. w Szczecinku, gdzie znajdą Państwo drzwi tarasowe przesuwne z PVC. Profile marki Schüco to doskonałe rozwiązanie dla wszystkich, którzy kochają poczucie przestrzeni i szeroki dostęp do światła dziennego. Przeszklone drzwi tarasowe sprawiają, że wnętrze domu wprost otwiera się na otoczenie. Dzięki temu zaciszny ogród staje się integralną częścią wnętrza, ciesząc oczy domowników oraz zaproszonych gości. Drzwi przesuwne z PVC doskonale sprawdzają się w domach mieszkalnych, ale nie jest to jedyne ich zastosowanie. Warto bowiem dodać, że drzwi tarasowe zdają egzamin również w obiektach handlowych i usługowych. To świetny sposób na to, by wnętrze restauracji albo hotelowego lobby nabrało dodatkowych walorów.

Przesuwne drzwi tarasowe z PVC charakteryzują się licznymi zaletami. Najważniejszą z nich jest wspomniana już efektowność tego typu systemów. Warto jednak dodać, że innym atutem drzwi tarasowych jest oszczędność miejsca, na jaką pozwalają rozwiązania przesuwne. Przeszklone moduły poruszają się na prowadnicach równolegle do lica ściany, dzięki czemu nie trzeba planować dodatkowej przestrzeni dla uchylonego skrzydła, jak ma to miejsce w wypadku klasycznych drzwi. Inną zaletą plastikowych drzwi tarasowych są walory samego materiału. PVC to tworzywo odporne na działanie czynników atmosferycznych, takich jak zmienne temperatury, wilgoć oraz silne promieniowanie słoneczne. Plastik jest też stosunkowo elastyczny, dzięki czemu odporny na uszczerbki natury mechanicznej. To jednak nie wszystko. Ważną zaletą tworzywa jest również jego cena. Przesuwne drzwi tarasowe z PVC są bowiem nie tylko praktyczne, wytrzymałe i estetyczne, ale też stosunkowo tanie.

Warto podkreślić, że oferowane Państwu drzwi przesuwne objęte są pięcioletnią gwarancją. Zapewniamy więc nie tylko dostawę i montaż, ale też profesjonalny serwis. Działamy nie tylko w Szczecinku, ale też innych miejscowościach województwa zachodniopomorskiego.

drzwi przesuwne PVC HS Schuco
Nawet bardzo duże skrzydła można przesuwać bez trudu
drzwi przesuwne PVC HS Schuco
Wysoki komfort pomieszczeń mieszkalnych i ogromny potencjał oszczędności energii


SZEŚĆ WARIANTÓW OTWIERANIA z jednym lub dwoma skrzydłami przesuwnymi. Pozwala to precyzyjnie dopracować stolarkę do indywidualnych wymagań w zakresie izolacyjności cieplnej, wymiarów i komfortu użytkowania.

Okna TurPlast


DWA SYSTEMY drzwi podnośno-przesuwnych: Schüco EasySlide i Schüco LivIngSlide. Firma TUR-PLAST to producent indywidualnych rozwiązań dla drzwi tarasowych przesuwnych typu HS z niskim progiem. Oferujemy komfort w wielu wariantach. Dzięki elastyczności i kompatybilności systemowej i estetycznej, drzwi przesuwne w systemach Schüco możemy swobodnie łączyć z energooszczędnymi i pasywnymi oknami Schüco.

Schüco LivIngMove

drzwi przesuwne PVC HS Schuco

Schüco LivIngSlide

drzwi przesuwne PVC HS Schuco

Drzwi Tarasowe przesuwne – HS Schüco LivIngSlide

drzwi przesuwne PVC HS Schuco
drzwi przesuwne PVC HS Schuco
drzwi przesuwne PVC HS Schuco

NAJNOWSZY SYSTEMY drzwi podnośno-przesuwnych Schüco LivIngSlide został precyzyjnie skonstruowany tak by odpowiadał wszystkim restrykcyjnym kryterium stawianym domom wysoko energooszczędnym. Drzwi tarasowe prosto od producenta firmy TUR-PLAST osiągają doskonałe wyniki izolacyjności cieplnej. Przy zastosowaniu szyby o właściwościach Ug=0,6 W(m2K) produkowane drzwi tarasowe mogą osiągnąć doskonały współczynnik przenikania ciepła, nawet do Uw=0,8 W(m2K) – czyli lepszy od tego, jaki ma obowiązywać w Polsce od roku 2021!!!
Skrzydła o głębokości 82mm, wielokomorowe profile, termo izolowany próg i innowacyjne, zgrzewalne uszczelki z EPDM zapewniają najlepszą ochronę przed chłodem i kondensację pary wodnej, nawet w newralgicznej strefie naroży.

 

Drzwi LivIng Slide to inwestycja, która daje długoterminowe korzyści w postaci oszczędności energii i odczuwalnego komfortu użytkowania bez względu na porę roku, nawet w warunkach silnego wiatru z deszczem, a także hałasu z zewnątrz.

drzwi przesuwne PVC HS Schuco
drzwi przesuwne PVC HS Schuco
drzwi przesuwne PVC HS Schuco

Drzwi Tarasowe przesuwne – Schüco LivIng Move

Właściwości systemu Schüco LivIng Move

Najcieplejszy system przesuwny
Szerokosc ramy: 159 mm
Wodoszczelność: Klasa 8A
Przepuszczalność powietrza: Klasa 4
Grubość szklenia: 24-52 mm

 


 
DRZWI PRZESUWNE LIVING MOVE — podwaliny 120mm  >>
 
DRZWI PRZESUWNE LIVING MOVE — podwaliny 40mm  >>
 
DRZWI PRZESUWNE LIVING MOVE — BELGIA  >>
 
DRZWI PRZESUWNE LIVING MOVE >>
 
Wytyczne montażowe >>