Panele do drzwi z PVC i aluminium

Wypełnienie skrzydła drzwi składa się z dwóch płyt warstwowych wykonanych z tworzywa sztucznego przedzielonych pianką poliuretanową. Takie połączenie zapewnia bardzo dobrą izolacyjność cieplną drzwi. Panele mogą być wzbogacone różnego rodzaju szkłem oraz ramkami ornamentowymi. Warstwa powierzchniowa płyt PVC jest pokryta wysokiej jakości foliami lub lakierami akrylowymi odpornymi na działanie warunków atmosferycznych i promieni UV.

Proponowane wypełnienia drzwiowe charakteryzują się dużą wytrzymałością na uszkodzenia mechaniczne, trudne warunki atmosferyczne i hałas. Bogate wzornictwo, kolorystyka i różnorodność szklenia pozwalają dobrać wypełnienie nawet najbardziej wymagającemu Klientowi. Ponadto oprócz zaprezentowanych modeli wypełnień drzwiowych chętnie wykonamy drzwi wg Twojego indywidualnego projektu.

Jak dopasować wypełnienie drzwiowe do reszty aranżacji?

Szeroki wybór wypełnień drzwiowych pozwala dostosować je do konkretnego stylu, jaki panuje na zewnątrz oraz wewnątrz Twojego domu. Bardzo istotne jest bowiem, by wybrane panele stanowiły harmonijną całość z resztą aranżacji, pasowały do kolorystyki, okien i pozostałych elementów wystroju czy elewacji. W związku z tym przygotowaliśmy dla Ciebie modele zarówno w klasycznych, jak i bardziej nowoczesnych odsłonach. Wypełnienia drzwiowe mogą być:

  • wsadowe lub nakładkowe,
  • wykonane z płyt laminowanych lub aluminium,
  • z przeszkleniami lub bez,
  • ozdobione różnorodnymi ramkami, szklanymi elementami, intarsjami, frezami czy aplikacjami,
  • w dowolnie wybranej kolorystyce i strukturze.

Pamiętaj jednak, że nie sam wygląd ma znaczenie. Wypełnienia drzwiowe z naszego asortymentu cechują się zarówno wyjątkową estetyką, jak i funkcjonalnością. Zapraszamy do poznania pełnej oferty oraz wyboru najlepszych modeli!