Osłony przeciwsłoneczne typu Screen/Refleksol

osłony przeciwsłoneczne screen refleksol

Zewnętrzne osłony przeciwsłoneczne tzw. Screeny (Refleksole) to nowoczesne osłony okienne w formie rolet. Doskonale chronią one pomieszczenia nie tylko przed nadmiernym nasłonecznieniem, ale również wlatującymi do wnętrza owadami czy wpadającymi zanieczyszczeniami. Rozwiązanie to jest bardzo praktyczne szczególnie w przypadku dużych przeszkleń, które mogą powodować intensywne nagrzewanie się pomieszczeń. Dzięki Screenom ograniczysz konieczność nieustannego korzystania z klimatyzatorów w najgorętszym okresie w roku.

Aby zapewnić użytkownikowi jak największą wygodę, rolety zewnętrzne – zarówno typu Screen, jak i tradycyjne – mogą być sterowane elektrycznie za pomocą przełącznika naściennego, pilota lub urządzenia mobilnego z zainstalowaną na nim dedykowaną aplikacją. Dzięki temu ich obsługa jest bardzo wygodna i poręczna, a Ty możesz w każdej chwili dostosować ilość wpadającego do wnętrza światła.

Parametry techniczne i atuty Screenów

Dużą zaletą oferowanych przez nas osłon przeciwsłonecznych typu Screen jest możliwość dopasowania ich do wyglądu, a także kolorystyki budynku. W naszej ofercie znajdziesz bowiem wiele modeli, które umożliwią Ci osłonięcie dużych przeszkleń w żądanym stopniu. Możesz sam określić i wybrać poziom zaciemnienia, jaki rolety zapewnią w Twoim domu. Najważniejsze dane techniczne Screenów:
• wymiary – możliwość przesłonięcia powierzchni do szerokości 5 m lub do powierzchni 15 m2,
• obsługa – za pomocą pilota, przełącznika lub urządzenia mobilnego,
• dostępne skrzynki – w ofercie posiadamy skrzynki o wymiarach 95 mm, 105 mm, 125 mm,
• paleta kolorystyczna – dowolny kolor z palety RAL,
• struktura tkanin – struktura regularna (Soltis) i diagonalna (Serge, Nova).

Jak widzisz, Screeny to połączenie funkcjonalności i wygody użytkowania. Zapewnią Ci komfort oraz optymalną temperaturę w domu nawet podczas najcieplejszych miesięcy. Doposażenie osłon w automatykę pogodową i przeciążeniowe napędy elektryczne gwarantuje ich długoletnią i bezproblemową pracę, zapewniając jednocześnie komfort codziennej obsługi Screenów. Serdecznie zapraszamy do korzystania z naszej oferty, a w przypadku jakichkolwiek pytań – również do kontaktu. Chętnie pomożemy Ci w wyborze najlepszych rozwiązań.

osłony przeciwsłoneczne screen refleksol

DANE TECHNICZNE:

  • Wymiary – Możliwość przesłonięcia powierzchni do szerokości 5m lub do powierzchni 15m2;
  • Obsługa – Za pomocą pilota, przełącznika lub urządzenia mobilnego
  • Dostępne skrzynki – W ofercie posiadamy skrzynki o wymiarach 95 mm, 105 mm, 125mm.
  • Paleta kolorystyczna – Dowolny kolor z palety RAL
  • Struktura tkanin – Struktura regularna (Soltis) i diagonalna (Serge, Nova)
osłony przeciwsłoneczne screen refleksol

Zobacz jak działają zewnętrzne rolety SCREEN – tzw. refleksole