Drzwi zewnętrzne PVC – profil Kömmerling

Wybór odpowiednich drzwi zewnętrznych w znaczący sposób wpływa na efekt wizualny każdego domu. Stanowią one bowiem swojego rodzaju wizytówkę całego budynku i nadają mu konkretnego charakteru. Innowacyjny system drzwiowy Kömmerling 76 AD umożliwia zaprojektowanie dowolnej konstrukcji drzwiowej. Dzięki temu jesteśmy w stanie dostosować ostateczny wygląd drzwi do indywidualnych potrzeb oraz upodobań każdego Klienta.

Chętnie pomożemy Ci także dopasować je do ogólnego wyglądu oraz stylu domu, aby tworzyły z resztą elewacji spójną kompozycję. Ponadto zdajemy sobie sprawę, że poza samymi drzwiami bardzo ważne są również dodatkowe elementy. Dlatego w naszej ofercie znajdziesz szeroki wybór akcesoriów i dodatków do drzwi z PVC i aluminium, takich jak klamki, pochwyty czy skrzynki na listy. Zapoznaj się z oferowanym zestawem gotowych wypełnień drzwiowych o najlepszych właściwościach.

Charakterystyczne cechy systemu drzwiowego Kömmerling 76 AD

drzwi zewnętrzne PCV Kommerling
System drzwiowy Kömmerling 76 AD zapewnia wysoką ochronę antywłamaniową – zaliczany jest do klasy antywłamaniowości RC2 (Wk2). Cechuje się również optymalnym rozmieszczeniem wzmocnienia stalowego i łączników kątowych, co w dużej mierze wpływa na jego solidność i wieloletnią wytrzymałość, a także wyjątkową stabilność konstrukcji. Spośród pozostałych zalet warto wymienić:
• możliwość osadzenia szyb specjalnych i innowacyjnych wypełnień drzwiowych do 48 mm,
• wysoką szczelność uzyskiwaną dzięki podwójnemu uszczelnieniu progu,
• perfekcyjną ochronę przed zmiennymi i nawet bardzo niekorzystnymi warunkami pogodowymi,
• znakomitą izolację termiczną.

Maksymalne wielkości skrzydeł w przypadku drzwi jednoskrzydłowych wynoszą 1200 mm x 2400 mm, natomiast drzwi ze słupkiem ruchomym – 1000 mm x 2400 mm. Drzwi Kömmerling zapewnią Ci nieograniczone możliwości projektowania. W naszej ofercie dostępna jest bowiem szeroka paleta kolorów oraz różnorodne struktury powierzchni. Zapraszamy do kontaktu i wyboru swojego wymarzonego systemu drzwiowego.

DRZWI OTWIERANE NA ZEWNĄTRZ – przekrój progu drzwiowego Kömmerling 76 AD

1. Skrzydło węższe

/ skrzydło 76205 otwierane na zewnątrz /

drzwi zewnętrzne PCV Kommerling

2. Skrzydło szersze

/ skrzydło 76207 otwierane na zewnątrz /

drzwi zewnętrzne PCV Kommerling

DRZWI OTWIERANE DO WEWNĄTRZ – przekrój progu drzwiowego Kömmerling 76 AD

1. Skrzydło węższe

/ skrzydło 76204 otwierane na zewnątrz /

drzwi zewnętrzne PCV Kommerling

2. Skrzydło szersze

/ skrzydło 76206 otwierane na zewnątrz /

drzwi zewnętrzne PCV Kommerling

 

 

Uszczelki drzwiowe Kömmerling 76 AD wykonane z EPDM

drzwi zewnętrzne PCV Kommerling