Rolety zewnętrzne – nadstawne i adaptacyjne

Zapraszamy do naszego punktu w Czaplinku. Znajdą tam Państwo rolety zewnętrzne, zarówno nadstawne, jak i adaptacyjne. Oferujemy rolety natynkowe i podtynkowe – rozwiązania o zróżnicowanych parametrach oraz wyglądzie. Rolety zewnętrzne spełniają dwie podstawowe funkcje. Z jednej bowiem strony stanowią ochronę przed słońcem, z drugiej zaś zabezpieczenie przed ewentualnym włamaniem. Oferowane przez nas osłony doskonale sprawdzają się w obu wspomnianych aspektach. Warto również dodać, że zapewniamy nie tylko dostawę i montaż rolet zewnętrznych, ale także ich serwis. Nasze wyroby objęte są pięcioletnią gwarancją.

Osłony przeciwsłoneczne – na co zwrócić uwagę?

Wybierając osłony przeciwsłoneczne, należy przyjrzeć się kilku aspektom. Warto zacząć od doboru konkretnego typu ochrony, ponieważ w jednych okolicznościach lepiej sprawdzą się rolety nadstawne, w drugich zaś adaptacyjne. W tym miejscu warto skorzystać ze wskazówek doświadczonych profesjonalistów, którzy pomogą Państwu w wyborze najlepszego rodzaju osłony. Istotną kwestią jest także wybór właściwego rodzaj mechanizmu odpowiadającego za podnoszenie i opuszczanie rolet.

Pośród ważnych czynników, które mogą zaważyć na decyzji, należy przyjrzeć się właściwościom oraz konkretnym parametrom wskazanych rozwiązań. Ważne bowiem, by rolety nie tylko izolowały przed nadmiernym promieniowaniem słonecznym i chroniły przed włamaniem, ale dobrze też, jeśli będą stanowić osłonę przed hałasem. Decydując się na montaż osłon przeciwsłonecznych, trzeba także zwrócić uwagę na ich wygląd. Ponieważ są to elementy, które już przy pierwszym kontakcie rzucają się w oczy, warto, by należycie komponowały się z wyglądem elewacji i charakterem architektonicznym całego obiektu.

Warto dodać, że dostarczamy i montujemy rolety zewnętrzne nie tylko w Czaplinku, ale też innych miejscowościach województwa zachodniopomorskiego.

Rolety / osłony

Rolety zewnętrzne adaptacyjne

Rolety adaptacyjne montowane są przede wszystkim w budynkach w których zostały już zamontowane okna. Wielu jednak naszych klientów stosuje ten rodzaj rolet w nowo budowanych domach lub w budynkach w których przeprowadzana jest wymiana okien.


Rolety zewnętrzne nadstawne

EXTE to nowy, uniwersalny system rolet nadstawnych do obustronnej zabudowy stosowany w domach nowo-budowanych oraz remontowanych.


Rolety / osłony
Rolety / osłony

Osłony typu Screen / Refleksol

Oferowane przez „Tur-Plast” systemy rolet zaciemniających typu screen doskonale schronią pomieszczenia o dużych przeszkleniach przed nadmiernym nasłonecznieniem. Refleksole w pozycji rozciągniętej stanowią jednocześnie skuteczną barierę przed owadami oraz różnymi zanieczyszczeniami.


Akcesoria / dodatki do rolet i osłon przeciwsłonecznych

Dokonując wyboru rolet zewnętrznych lub osłon przeciwsłonecznych należy zapoznać się z całym wachlarzem możliwych dodatkowych rozwiązań, które w znaczący sposób potrafią ułatwić obsługę i korzystanie z naszych produktów.


Rolety / osłony
Osłony na elewacje

Żaluzje fasadowe

Oferujemy żaluzje fasadowe w różnych wariantach