DRZWI ZEWNĘTRZNE

Drzwi produkowane przez firmę TUR-PLAST charakteryzują się solidną konstrukcją, wysokimi właściwościami termicznymi oraz innowacyjnymi rozwiązaniami. Produkujemy drzwi zewnętrzne PCV na bazie solidnych profili Schüco CT70 i SI82 oraz Kömmerling 76AD. Natomiast drzwi aluminiowe wykonujemy z profili belgijskiej firmy Aliplast oraz z polskich systemów aluminiowych Aluron. W naszej ofercie znajdą Państwo drzwi tarasowe i balkonowe wykonane na profilu okiennym lub drzwiowym; drzwi nietypowe, praktycznie w każdym zaprojektowanym kształcie oraz wspaniałe rozwiązanie dla restauracji, kawiarni oraz nowoczesnych salonów – drzwi harmonijkowe.


NAPISZ DO NAS – skontaktujemy się z Tobą / przygotujemy dla Ciebie ofertę


Drzwi PCV – profil Schüco

Drzwi wykonane są z wysokoudarowego, odpornego na odkształcenia PCV renomowanej firmy Schüco. Dobrą izolację termiczną zapewnia wielokomorowość profili, a wzmocnienia ze stali o dużym rozmiarze i optymalnej grubości wpływają na sztywność i stabilność produktu.

Drzwi PCV – profil Kömmerling

Wybór odpowiednich drzwi w znaczący sposób wpływa na efekt wizualny każdego domu nadając mu jednocześnie specyficzny charakter. To dzięki innowacyjnemy systemowi drzwiowemu KÖMMERLING 76 AD jesteśmy w stanie zaprojektować dowolną konstrukcję drzwiową spełniającą indywidualne potrzemy każdego klienta. Zapraszamy do zapoznania się z oferowanym zestawem gotowych wypełnień drzwiowych o najwyższych właściwościach.

Drzwi ALUMINIOWE – profil Aliplast

Produkujemy drzwi aluminiowe na bazie profili firmy Aliplast. Systemy te charakteryzują się doskonałą sztywnością, wysoką jakością powłok oraz nowoczesnym wzornictwem. Dzięki zastosowaniu specjalnych wkładów termicznych uzyskujemy bardzo wysokie parametry izolacyjności cieplnej.

Drzwi ALUMINIOWE – profil Aluron

Systemy aluminiowe prężnej polskiej firmy Aluron to nowoczesne konstrukcje przeznaczone do produkcji bardzo dobrze izolowanych termicznie drzwi. Zastosowanie innowacyjnej technologii ANTI-BI-METAL zapobiega odkształcaniu się skrzydeł drzwiowych podczas nagrzania promieniami słonecznymi, jak i również przy bardzo niskich temperaturach.

Drzwi balkonowe / tarasowe

Drzwi zbudowane są na stabilnej ramie okiennej standardowej bądź szerszej i przeznaczone do mieszkań w blokach oraz wyjść na balkony w domach, gdzie nie ma możliwości lub potrzeby wejścia z zewnątrz. Drzwi tarasowe to niski próg, solidne zawiasy Dr. Hahn, zasuwnica trzypunktowa ryglowana klamką, możliwość zastosowania drugiego zamka i bezpiecznych elementów zamknięcia oraz, co najistotniejsze, dwóch rodzajów otwierania: do wewnątrz jak balkon i na zewnątrz jak drzwi wejściowe.

Drzwi harmonijkowe

Stosowanie drzwi harmonijkowych w pomieszczeniach z dużym przeszkleniem jest bardzo dogodne, ponieważ otwierają się one na bok, nie powodując żadnych barier w przejściu, w postaci słupków czy stałych skrzydeł. Zwłaszcza w domach otoczonych dużymi ogrodami, taka zwijana ściana ze szkła i aluminium daje nam maksymalny kontakt z pięknym, zielonym otoczeniem. Drzwi harmonijkowe znajdują często zastosowanie w hotelach, sklepach i prywatnych domach w których istnieje konieczność, stworzenia więcej przestrzeni użytkowej.


ELEMENTY DRZWI

Bogata oferta ekskluzywnych wypełnień drzwiowych, paneli z takich firm jak Paneldoor i Veyna; szeroki wybór dodatków drzwiowych oraz spełniane najwyższe normy, sprawią, że zakupione przez Państwa drzwi w firmie Tur-Plast będą służyć przez długie lata.

Wypełnienia drzwiowe – panele do drzwi z PCV i Aluminium

Wypełnienia drzwiowe mogą być: wsadowe lub nakładkowe; wykonane z płyt laminowanych lub aluminium; ozdobione różnorodnymi ramkami, szklanymi elementami, intarsjami, frezami czy aplikacjami; w dowolnie wybranej kolorystyce i strukturze. Proponowane wypełnienia drzwiowe charakteryzują się dużą wytrzymałością na uszkodzenia mechaniczne, trudne warunki atmosfe-ryczne i hałas. Bogate wzornictwo, kolorystyka i różnorodność szklenia pozwalają dobrać wypełnienie nawet najbardziej wymagającemu Klientowi.

Akcesoria / dodatki do drzwi z PCV i Aluminum

Produkując i sprzedając drzwi wiemy, że wszelkiej maści dodatki mają często bardzo istotne znaczenie. Nasz rynek systematycznie dostarcza nam zestawy coraz to nowszych i praktyczniejszych rozwiązań. Klamki, pochwyty, skrzynki na listy, wizjery, szybki różnią się między sobą parametrami technicznymi oraz stylem. Inne dodatki będziemy dobierać do budynków klasycznych, inne do modernistycznych. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą systematycznie uzupełnianych dodatków drzwiowych.

Scroll Up