OKNA PIŁA prosto od Producenta! – Solidne Okna z PCV i Aluminiowe – oferuje Producent Energooszczędnych Okien i Drzwi Firma TUR-PLAST.

Mieszkańców Piły, Trzcianki, Wałcza, Chodzieży, Złotowa, Jastrowia i okolic zapraszamy do poznania i skorzystania z naszej oferty.

Budujesz dom, wymieniasz okna, koniecznie zadzwoń lub napisz maila. My umówimy się na spotkanie, przyjedziemy, wymierzymy, doradzimy, wycenimy … wyprodukujemy, zamontujemy z gwarancją serwisowania.


Oferta dla mieszkańców Piły i okolic na ENERGOOSZCZĘDNE OKNA i DRZWI z TUR-PLASTu

Okna Piła producent

Piła, Wałcz, Trzcianka, Złotów, Chodzież, Jastrowie, Poznań i północna część województwa wielkopolskiego – to dla Ciebie mamy specjalną ofertę na OKNA z PCV i Aluminiowe. Nasze drzwi zewnętrzne, wejściowe oraz drzwi tarasowe przesuwne z niskim progiem cieszą się ogromną popularnością. Koniecznie skontaktuj się z naszymi handlowcami: Wioleta – tel. 512 001 633 lub Paweł – tel 512 001 642 i zapytaj o korzystne dla Ciebie rozwiązania stolarki okiennej i drzwiowej.


Oferta na okna i drzwi z TUR-PLASTu

W naszej ofercie znajdziesz Okna i Drzwi PCV na bazie solidnych i energooszczędnych profili Schüco i Kömmerling. Oferowane przez nas bardzo sztywne i ciepłe profile, przy zastosowaniu trzyszybowego pakietu z tzw. ciepłą ramką Swisspacer pozwalają nam produkować OKNA ENERGOOSZCZĘDNE o czynniku przenikania ciepła Uw=0,73W/m2K.

Uprzejmie informujemy, że termin realizacji produktów na profilach marki Schüco wynosi powyżej 20 Tygodni kalendarzowych. Ponadto nie istnieje możliwość specyfikacji terminu końcowego zamówień.

Kömmerling 88MD

Okna Piła producent

Schüco SI 82

Okna Piła producent

Oferowane przez nas okna i drzwi Aluminiowe produkujemy z systemów aluminiowych Aluron. Coraz więcej Klientów z okolic Piły decyduje się na rozwiązania aluminiowe stolarki otworowej. Produkowane przez firmę TUR-PLAST okna, drzwi tarasowe przesuwne oraz drzwi wejściowe w konstrukcji aluminiowej są trwałe, estetyczne, z możliwości zastosowania szerokiego wachlarza kolorystycznego RAL.

Aluron AS 75

Okna Piła producent

Aliplast SP I+

Okna Piła producent

Rodzaje dostępnych okien aluminiowych i plastikowych (PVC)

Ofertę okien aluminiowych i plastikowych (PVC) przygotowaliśmy z uwzględnieniem zróżnicowanych potrzeb naszych Klientów. Zapewniamy ramy w wielu kolorach, strukturach i wykończeniach do wyboru, abyś mógł z łatwością dostosować je do swojego gustu, elewacji, a także stylu, w jakim utrzymany jest cały dom lub inny budynek. Dzięki temu stworzysz za ich pomocą nie tylko niezwykle funkcjonalną, ale też bardzo estetyczną całość.

Wszystkie rodzaje dostępnych u nas okien są bardzo praktyczne i proste w obsłudze, a jednocześnie wspaniale się prezentują. Serdecznie zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego, abyśmy mogli przedstawić Ci szczegóły oferty okien PVC i aluminiowych.

Na co zwrócić uwagę przy wyborze okien plastikowych (PVC) lub aluminiowych?

Choć wszystkie nasze okna plastikowe i aluminiowe wykonywane są na zamówienie, a ich wymiary dostosowane do potrzeb Klienta, warto zwrócić uwagę na kilka aspektów przy wyborze. Poza walorami estetycznymi bardzo ważne są:

  • materiały wykorzystane do produkcji okien,
  • stopień izolacji cieplnej,
  • łatwość w utrzymaniu i czyszczeniu,
  • odporność na działanie czynników zewnętrznych,
  • sposób, w jaki okna się otwierają.

Okna aluminiowe cechują się najwyższą ceną, lecz jednocześnie są najbardziej wytrzymałe oraz stabilne. Ponadto rewelacyjnie komponują się z nowoczesnymi budynkami. Okna PVC natomiast są najczęściej wybieranym rodzajem ze względu na doskonały stosunek ceny do jakości.

Jeśli nie jesteś pewien, na które rozwiązanie powinieneś się zdecydować, służymy pomocą. Nasi doradcy chętnie przedstawią Ci zalety i szczegółową specyfikację wszystkich dostępnych rodzajów, dzięki czemu wybierzesz spośród nich okna optymalne dla Ciebie i Twojego domu.

PIŁA i okolice – dlaczego warto wybrać bezpośrednio od producenta – Firmy TUR-PLAST – Energooszczędne OKNA i DRZWI PCV i Aluminiowe

Z przyjemnością przygotujemy Tobie ofertę w naszym biurze w Pile, zaparzymy kawę lub herbatę, Z przyjemnością przygotujemy ofertę i zaprezentujemy najnowsze rozwiązania w stolarce otworowej. Proponujemy dwa rozwiązania:

  1. Jeśli dokonaliście, Drodzy Państwo, pomiarów okien lub drzwi, to wyślijcie nam te wymiary na adres mailowy: pila@tur-plast.pl My wycenimy i zaproponujemy korzystne rozwiązania.
  2. Drugie rozwiązanie równie proste. Wystarczy zadzwonić pod numer + 48 67 215 49 44 lub bezpośrednio do przedstawiciela handlowego Pawła – 512 001 642 i umówić się na pomiar. My przyjedziemy, profesjonalnie wymierzymy, doradzimy różne adekwatne rozwiązania, przygotujemy bardzo korzystną ofertę i jeśli Państwo zaakceptują podpiszemy umowę, wyprodukujemy, przywieziemy, zamontujemy i w każdej chwili wyregulujemy.

Okna Piła producent

PROSZĘ PAMIĘTAĆ, że kupując okna z TUR-PLASTu macie Państwo pewność solidnie wykonanych okien i drzwi, spełniających najwyższe certyfikowane normy. Polecamy zapoznać się z wynikami badań naszych okien i drzwi.