OKNA PIŁA prosto od Producenta! – Solidne Okna z PCV i Aluminiowe – oferuje Producent Energooszczędnych Okien i Drzwi Firma TUR-PLAST.

Mieszkańców Piły, Trzcianki, Wałcza, Chodzieży, Złotowa, Jastrowia i okolic zapraszamy do naszego biura handlowego OKNA – DRZWI – ROLETY , w Pile przy ulicy Kossaka 116.

Budujesz dom, wymieniasz okna, koniecznie zadzwoń do naszego biura w Pile lub napisz maila. My umówimy się na spotkanie, przyjedziemy, wymierzymy, doradzimy, wycenimy … wyprodukujemy, zamontujemy z gwarancją serwisowania.


Oferta dla mieszkańców Piły i okolic na ENERGOOSZCZĘDNE OKNA i DRZWI z TUR-PLASTu

Piła, Wałcz, Trzcianka, Złotów, Chodzież, Jastrowie, Poznań i północna część województwa wielkopolskiego – to dla Was mamy specjalną ofertę na OKNA z PCV i Aluminiowe. Nasze drzwi zewnętrzne, wejściowe oraz drzwi tarasowe przesuwne z niskim progiem cieszą się ogromną popularnością. Koniecznie skontaktuj się z naszymi handlowcami: Wioleta – tel. 512 001 633 lub Paweł – tel 512 001 642 i zapytaj o korzystne dla Ciebie rozwiązania stolarki okiennej i drzwiowej.


Oferta na okna i drzwi z TUR-PLASTu

W naszej ofercie znajdziecie Państwo Okna i Drzwi PCV na bazie solidnych i energooszczędnych profili Schüco i Kömmerling. Oferowane przez nas bardzo sztywne i ciepłe profile, przy zastosowaniu trzyszybowego pakietu z tzw. ciepłą ramką Swisspacer pozwalają nam produkować OKNA ENERGOOSZCZĘDNE o czynniku przenikania ciepła Uw=0,73W/m2K.

Uprzejmie informujemy, że termin realizacji produktów na profilach marki Schüco wynosi powyżej 20 Tygodni kalendarzowych. Ponadto nie istnieje możliwość specyfikacji terminu końcowego zamówień.

Kömmerling 88MD

Schüco SI 82

Oferowane przez nas okna i drzwi Aluminiowe produkujemy z systemów aluminiowych Aluron. Coraz więcej Klientów z okolic Piły decyduje się na rozwiązania aluminiowe stolarki otworowej. Produkowane przez firmę TUR-PLAST okna, drzwi tarasowe przesuwne oraz drzwi wejściowe w konstrukcji aluminiowej są trwałe, estetyczne, z możliwości zastosowania szerokiego wachlarza kolorystycznego RAL.

Aluron AS 75

Aliplast SP I+

PIŁA i okolice – dlaczego warto wybrać bezpośrednio od producenta – Firmy TUR-PLAST – Energooszczędne OKNA i DRZWI PCV i Aluminiowe

Z przyjemnością przygotujemy Tobie ofertę w naszym biurze w Pile, zaparzymy kawę lub herbatę, zaprezentujemy najnowsze rozwiązania w stolarce otworowej. Nie musisz jednak specjalnie przyjeżdżać. Proponujemy dwa rozwiązania:

  1. Jeśli dokonaliście, Drodzy Państwo, pomiarów okien lub drzwi, to wyślijcie nam te wymiary na adres mailowy: pila@tur-plast.pl My wycenimy i zaproponujemy korzystne rozwiązania.
  2. Drugie rozwiązanie równie proste. Wystarczy zadzwonić pod numer + 48 67 215 49 44 lub bezpośrednio do przedstawiciela handlowego Pawła – 512 001 642 i umówić się na pomiar. My przyjedziemy, profesjonalnie wymierzymy, doradzimy różne adekwatne rozwiązania, przygotujemy bardzo korzystną ofertę i jeśli Państwo zaakceptują podpiszemy umowę, wyprodukujemy, przywieziemy, zamontujemy i w każdej chwili wyregulujemy.

PROSZĘ PAMIĘTAĆ, że kupując okna z TUR-PLASTu macie Państwo pewność solidnie wykonanych okien i drzwi, spełniających najwyższe certyfikowane normy. Polecamy zapoznać się z wynikami badań naszych okien i drzwi.