NASZE REALIZACJE – Okna i drzwi wykonane z PCV i Aluminium

Zapraszamy Cię do zapoznania się z naszymi przykładowymi realizacjami. Producent Energooszczędnych okien i drzwi z PCV i aluminium Firma TUR-PLAST kompleksowo wykonuje pomiary; przedstawia różne warianty możliwych do zastosowania rozwiązań stolarki okiennej i drzwiowej; produkuje okna i drzwi w najwyższej klasie systemach SCHÜCO i KÖMMERLING; ekipa świetnie wyspecjalizowanych i doświadczonych montażystów wykonuje montaż konstrukcyjny, na gotowo, w warstwie ocieplenia tzw. ciepły montaż – zgodnie z życzeniem klienta; nasz serwis wyreguluje lub w razie konieczności sprawnie wymieni elementy podlegające gwarancji. Zapraszamy do współpracy.

Zapraszamy do obejrzenia zarówno gotowych projektów jak i tych w trakcie budowy.


W TRAKCIE BUDOWY:

 

Gotowe projekty:


12. OKNA, DRZWI, FASADY Z PCV I ALUMINIUM – Hotel Ahlbeck – Niemcy

Produkcja i montaż OKIEN, DRZWI, FASADY z PCV i Aluminium przez TUR-PLAST Czaplinek. Realizacja miała miejsce w Niemczech w Hotelu AHLECK. Okna wykonane zostały z profili PCV Kömmerling 76 MD. Zastosowane zostały pakiety trzyszybowe z ciepłą ramką Swisspacer. Drzwi i fasady zostały wykonane z profili aluminiowych AS 76 i ACS 38 Aluron w kolorze antracyt. Drzwi automatycznie otwierane. #Fenster aus Polen

11. OKNA I DRZWI WEJŚCIOWE ORAZ DRZWI TARASOWE TYPU PSK w Świnoujściu

W tym domu w Świnoujściu Łunowie użyta została stolarka okienna i drzwiowa na bazie profili Schüco SI 82. Szyby zespolone dwukomorowe z ciepłą ramką Swisspacer. Profil okienny w kolorze Siena Rosso, natomiast pancerze rolet zewnętrznych w kremowej barwie. Drzwi wejściowe z naświetlem bocznym w których została użyta szyba piaskowana z wzorem. Panel drzwiowy z serii „nowoczesność” wraz z ramką ze stali szlachetnej.

10. ENERGOOSZCZĘDNE OKNA I DRZWI WEJŚCIOWE ORAZ DRZWI TARASOWE Z NISKIM PROGIEM TYPU HS w Czaplinku

Okna i drzwi w prezentowanym domu jednorodzinnym zostały wykonane z profili Schüco SI 82. Zastosowany pakiet trzyszybowy z ciepłą ramką Swisspacer to gwarancja energooszczędności. Profile okleinowane w kolorze Złoty dąb. Drzwi wejściowe z naświetlem bocznym, w którym zastosowaliśmy szybę mirastar (lustro weneckie). Panel drzwiowy w kolorze złoty dąb z pochwytem i zdobiony intarsjami ze stali nierdzewnej, szyba piaskowana. Wykonane zostały dwa okna balkonowe otwierane do wewnątrz oraz drzwi tarasowe typu HS, przesuwne z niskim progiem. Rolety nadstawne, zautomatyzowane na pilota.

9. BIAŁOGARD – Okna i drzwi tarasowe HS oraz OKNO NAROŻNE

Okna PCV do domku jednorodzinnego w Białogardzie wykonaliśmy z profili Kommerling 88 MD. Zastosowaliśmy w wykonanych oknach i drzwiach energooszczędne, dwukomorowe pakiety szybowe o grubości 36 mm z ciepłą ramką Swisspacer. Profile w kolorze Antracyt. Drzwi tarasowe z niskim progiem typu HS oraz drzwi balkonowe. Wykonaliśmy OKNO NAROŻNE – doskonałe rozwiązanie dla nowoczesnego budownictwa, dostarczające więcej światła oraz innowacyjny designe.
Wszędzie zamontowane zostały ciepłe rolety nadstawne stanowiące korzystną ochronę przed wiatrem, mrozem i upałem.

8. SARBINOWO – Okna i drzwi balkonowe, tarasowe w Pensjonacie Afrodyta

Okna, zestawy balkonowe oraz drzwi tarasowe wykonane zostały na bazie profili Corona CT 70 Rondo renomowanej marki Schüco . Kolor – złoty dąb. Zastosowano w oknach szprosy międzyszybowe. Rozwiązanie to w znaczący sposób wpływa na komfort mycia okien.

7. KOSZALIN – Okna trójkątne i nowoczesne drzwi tarasowe

Okna PCV wykonaliśmy z profili Schuco Corona CT 70. Zastosowane zostały dwukomorowe pakiety szybowe 36 mm z ciepłą ramką Swisspacer. Profile okleinowane w kolorze Eiche dunkel. Drzwi tarasowe typu HS z oryginalnym, górnym trójkątnym naświetlem. Bardzo ładna realizacja w Tatowie koło Koszalina.

6. ZŁOCIENIEC – Solidne OKNA i nowoczesne DRZWI WEJŚCIOWE

Okna i drzwi wykonaliśmy na bazie solidnych profili Kommerling 76 AD. Zastosowano pakiet dwukomorowy szyb z ciepłą ramką Swisspacer. Profile okleinowane w kolorze Quarzgrau. Drzwi z naświetlem bocznym, w którym zastosowaliśmy szybę matową. Panel drzwiowy w kolorze Quarzgrau z pochwytem i zdobieniem intarsjami ze stali nierdzewnej.

 

5.  Okna i drzwi aluminiowe – Metaltech

Stolarka aluminiowa, drzwi i okna wykonane zostały na bazie ciepłych profili firmy Aliplast. Dużo ciekawych informacji na temat oferowanych przez producenta okien i drzwi aluminiowych znajdziecie Państwo w zakładce o stolarce aluminiowej.


4. Drzwi aluminiowe w systemie harmonijkowym 

Prezentowana stolarka aluminiowa oparta została na bazie profili firmy Aliplast. Drzwi harmonijkowe do lodziarni w Czaplinku zostały wykonane w systemie PANORAMA z obniżonym progiem. Zastosowane przez producenta okien i drzwi firmę Tur-Plast rozwiązania mają na celu zapobieganie uskokom na styku drzwi-podłoga i umożliwiają licowanie progu z podłogą. System drzwi harmonijkowych doskonale usuwa przeszkody miedzy wnętrzem lokalu a przylegającym na zewnątrz tarasem. Bogata oferta kolorystyczna pozwala jeszcze lepiej dopasować system harmonijkowy do strony wewnętrznej i zewnętrznej lokalu mieszkalnego czy usługowego.


3. Okna, drzwi i rolety w obiekcie przemysłowo-handlowym w Szczecinie

Szczecin, ulica Zimowa – to miejsce w którym znajdziecie Państwo wzorowo zaprojektowane, wykonane i zamontowane ENERGOOSZCZĘDNE OKNA, DRZWI TARASOWE PRZESUWNE, OKNA i DRZWI w NIETYPOWYCH KSZTAŁTACH, ROLETY ZEWNĘTRZNE i BRAMY GARAŻOWE. Cała stolarka okienno-drzwiowa wykonana jest na bazie solidnych i energooszczędnych profili niemieckiej firmy SCHÜCO.


2. Okna i drzwi PCV w systemie SCHÜCO – kamienica w Lubece (Lübeck) w Niemczech

Stolarka okienna wykonana w solidnym systemie SCHÜCO Corona SI 82 w powiązaniu z trzy szybowymi pakietami i z zastosowaniem tzw. „ciepłej ramki” SWISSPACER. Dla zachowania i podkreślenia historycznego stylu kamienicy we wszystkich oknach i drzwiach zastosowaliśmy odpowiednie elementy ozdobne oraz szprosy wiedeńskie.

 


1. PRZESZKLENIE – WITRYNA – OKNA – DRZWI HARMONIJKOWE w Cukierni „Muszelka” w Słupsku

Okna i drzwi zostały wykonane na bazie profili aluminiowych, model SUPERIAL. Zastosowane drzwi harmonijkowe wykonaliśmy z profili PANORAMA. Wszystkie pakiety szybowe dwukomorowe z ciepłą ramką w kolorze dostosowanym do całości.