Rolety / Osłony przeciwsłoneczne

Rolety zewnętrzne nadstawne i adaptacyjne, podtynkowe i natynkowe to skuteczny sposób na oszczędność energii. Zewnętrzne osłony przeciwsłoneczne zapewnią Państwu doskonałą izolację termiczną, akustyczną oraz dadzą poczucie intymności i bezpieczeństwa. Oferujemy rolety zewnętrzne w skrzynkach z PCV lub aluminiowych podtynkowych lub owalnych montowanych na tynk.

Rolety zewnętrzne adaptacyjne

Rolety adaptacyjne montowane są przede wszystkim w budynkach w których zostały już zamontowane okna. Wielu jednak naszych klientów stosuje ten rodzaj rolet w nowo budowanych domach lub w budynkach w których przeprowadzana jest wymiana okien.


Rolety zewnętrzne nadstawne

EXTE to nowy, uniwersalny system rolet nadstawnych do obustronnej zabudowy stosowany w domach nowo-budowanych oraz remontowanych.


Osłony typu Screen / Refleksol

Oferowane przez „Tur-Plast” systemy rolet zaciemniających typu screen doskonale schronią pomieszczenia o dużych przeszkleniach przed nadmiernym nasłonecznieniem. Refleksole w pozycji rozciągniętej stanowią jednocześnie skuteczną barierę przed owadami oraz różnymi zanieczyszczeniami.


Akcesoria / dodatki do rolet i osłon przeciwsłonecznych

Dokonując wyboru rolet zewnętrznych lub osłon przeciwsłonecznych należy zapoznać się z całym wachlarzem możliwych dodatkowych rozwiązań, które w znaczący sposób potrafią ułatwić obsługę i korzystanie z naszych produktów.


Scroll Up