PROMOCJA – OKNA PASYWNE W STANDARDZIE – 47% 

Mamy do zaoferowania Państwu wyjątkową promocję na okna, spełniające najwyższe z możliwych certyfikowanych norm:  „OKNA PASYWNE W STANDARDZIE”. Czas trwania promocji – do dnia 31 sierpnia 2017 roku w siedzibie Organizatora w Czaplinku oraz w salonach firmowych w Pile i we Wolinie. Wszelkie możliwe informacje dotyczące regulaminu promocji i certyfikowanych właściwości okien z promocji znaleźć można w zakładce o oknach pasywnych. 

 

 

 

 

 

 

OKNA DACHOWE w Promocji aż do – 20%

Polecamy okna dachowe z linii Roto Designo w bardzo korzystnych upustach cenowych aż do 20% taniej.  Zapoznaj się ze szczegółami na naszej stronie internetowej w zakładce o oknach dachowych

 

 

 

 

 

 

OKNA PCV – PROMOCJA NA KOLORY – ANTRACYT

Dnia 8 czerwca 2016 roku Producent OKIEN i DRZWI z PCV Firma TUR-PLAST wprowadza bardzo korzystną PROMOCJĘ. Nasza super oferta to PROMOCJA na kolor ANTRACYT (Struktura drewnopodobna), jedno i dwustronny. Promocja na OKNA PCV dotyczy systemu KÖMMERLING  AD.

Rabat na promocyjne okna  w antracycie w systemie KÖMMERLING  AD  wynosi 42 %, przy wpłacie 100% wartości zamówienia 45%. Szczegółowe informację do uzyskania u naszych Przedstawicieli Handlowych.

OKNA-KOMMERLING-PROMOCJA-SZCZECIN-POZNAN-PILA-WALCZ

 

 

 

 

 

 

SUPER ZESTAW PROMOCYJNY na 2016r.  – OKNO PCV

/profil KÖMMERLING + pakiet szybowy CLIMATOP LUX z ciepłą ramką SWISSPACER/

 

Wystartowała oferta z promocyjną ceną na OKNA PCV KÖMMERLING 76 MD z pakietem szybowym CLIMATOP LUX w klasie energetycznej „A”.

 

promocja-okna-pcv-tur-plast-kommerling-climatop-lux-swisspacer

 

 

 

CLIMATOP LUX – koniecznie ZAPAMIĘTAJCIE PAŃSTWO TĘ NAZWĘ

– bo to pierwsza szyba zespolona, która spełniając najsurowsze europejskie standardy energooszczędności w budynkach – otrzymała najwyższą klasę energetyczną „A”. Zastosowanie tego pakietu szybowego w oknie pozwala nie tylko uniknąć
strat ciepła w budynku, ale co najważniejsze pozyskać nawet do 25 tys kWh darmowej energii z promieni słonecznych. Ma to ogromne znaczenie w krajach w których energia słoneczna to towar deficytowy.

 

pakiet-szybowy-climatop-lux-swisspacer

 

okna-szyba-energooszczedna-klasa-a-climatop-lux-tur-plastSzyby dwukomorowe CLIMATOP LUX z ciepłą ramką SWISSPACER umożliwiają dogrzewanie pomieszczeń drogą pasywnych zysków słonecznych. Tym samym PROMOCYJNE OKNA z TUR-PLASTu na bazie energooszczędnych profili KÖMMERLING 76MD wraz z pakietem szybowym CLIMATOP LUX  i ciepłą ramką SWISSPACER stają się nie tylko źródłem ogromnej ilości naturalnego światła (przepuszczalność światła na najwyższym poziomie TL=73%), ale dodatkowo odnawialnym źródłem energii (bez montowania elektrowni wiatrowej na podwórzu).

 

 

 

 

Jak to działa?

CLIMATOP LUX to szyby zespolone, złożone z dwóch komór. Przestrzeń miedzy szybowa o grubości min. 14 mm. wypełniona jest gazem argonem i osadzona na tzw.”ciepłej ramce” SGG SWISPACER, która to doskonale redukuje efekt termicznego mostka jaki często pojawia się na styku szyby i ramy. Taki więc pakiet dwukomorowy składa się z trzech szyb z których wewnętrzna i zewnętrzna zostały pokryte specjalistycznymi powłokami niskoemisyjnymi PLANITHERM LUX.
To dzięki tym właśnie specjalistycznym powłokom oraz ciepłej ramce efektywnie zostaje zredukowana ucieczka ciepłego powietrza na zewnątrz oraz, co najważniejsze, o 70% więcej, niż w tradycyjnych pakietach szybowych, promieniowania słonecznego przechodzi do pomieszczenia. Ta sprawdzona wysoka przepuszczalność energii i światła słonecznego gwarantuje maksymalne doświetlenie pomieszczeń, pozyskanie darmowej energii słonecznej co bardzo wyraźnie przekłada się na dużą oszczędność energii.

 

okna-szyby-climatop-lux-parametry