OKNA PCV – PROFILE KÖMMERLING – poznaj najlepsze w swojej klasie
energooszczędne i w pełni ekologiczne systemy okienne

 

 

logo-niemiecka-jakosc-oknalogo-kommerling-okna

 

 

 

 

 

 

 

Polecamy energooszczędne i zarazem ekologiczne systemy okienne niemieckiej firmy KÖMMERLING. Nasza oferta obejmuje dwa systemy KÖMMERLING 76 AD i KÖMMERLING 76 MD białe, okleinowane jak również z innowacyjnymi nakładkami aluminiowymi. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty.

 

okna-pcv-kommerling-76AD-profilokna-pcv-kommerling-76MD-profil

EKSKLUZYWNE OKNA DLA WYMAGAJĄCYCH – konstrukcja profili okiennych:

Nowa generacja profili – KÖMMERLING 76 – wyznacza nowe horyzonty. System KÖMMERLING 76 to rezultat ogromnego doświadczenia, wieloletnich prac badawczo-rozwojowych, najnowocześniejszych konstrukcji i symulacji komputerowych, licznych prób i badań. KÖMMERLING 76 to system okienny najlepszy w swojej klasie!

 

Profile okienne firmy KÖMMERLING posiadają innowacyjną konstrukcję komór, które, skonstruowane według najnowocześniejszych rozwiązań technicznych, doskonale wpływają na lepszą izolacyjność termiczną i akustyczną oraz optymalną stabilność konstrukcji wraz z wysoką nośnością zwłaszcza przy zastosowaniu ciężkich szyb.
Twórcy profili okiennych KÖMMERLING 76 przykładają szczególną uwagę do kwestii ekologii. Najwyższa funkcjonalność oraz wyjątkowa izolacyjność termiczna przy optymalnym zużyciu materiału. KÖMMERLING już od lat dowodzi ideą „greenline”, że do produkcji okien z tworzywa sztucznego szkodliwy ołów można z powodzeniem zastąpić ekologicznym wapnem/cynkiem.

 

 

Producent profili okiennych PCV – firma KÖMMERLING

okna-pcv-kommerling-marka-premium

Producent systemów okiennych KÖMMERLING na rynku okiennym cieszy się bardzo dobrą opinią za wysoką jakość swoich produktów oraz sukcesywne wdrażanie innowacyjnych technologii.

 

Firma KÖMMERLING została założona w 1897 roku przez Karla Kömmerlinga. Droga do produkcji profili z tworzywa sztucznego PVC prowadziła przez produkcję kleju i kauczuku syntetycznego. W 1957 r. firma rozpoczęła produkcję rolet z tworzywa sztucznego, a w 1967 r. zapoczątkowano wytłaczanie profili okiennych PCV o najwyższej jakości. Wieloletnie doświadczenie spowodowało, że firma KÖMMERLING jest aktualnie liderem rynkowym.

 

KÖMMERLING to marka premium wśród systemów okiennych i drzwiowych PVC.