KLAMKI do okien

logo_hoppe
W białych oknach stosujemy estetyczne białe klamki renomowanej firmy FKS. Dla okien z obustronną okleiną montujemy klamki firmy HOPPE, które cechuje ergonomiczne i eleganckie wzornictwo.

 

 

Dostępne wersje produktu:

 

typu SECOUSTIK – Klamka posiada opatentowany mechanizm blokujący uniemożliwiający manipulacje przy niej od zewnętrznej strony okna poprzez przesuwanie okucia obwiedniowego. Charakterystyczny i słyszalny dźwięk przy przekręcaniu klamki w jej precyzyjnym mechanizmie sygnalizuje, że funkcja zabezpieczenia jest aktywna.

 

klamki_secustic

 

 

KLAMKA BEZPIECZNA Z PRZYCISKIEM – dopiero po naciśnięciu przycisku klamkę można przekręcić – zabezpiecza przed otwarciem okna z zewnątrz, stosowana w standardzie przy okuciach antywłamaniowych WK-1, wyposażona w płytkę antywierceniową.

 

klamki_bezpieczne_z_przyciskiem

 

 

KLAMKA ANTYWŁAMANIOWA (z kluczykiem) – po wyjęciu kluczyka niemożliwe jest przekręcenie klamki – zabezpiecza przed otwarciem okna z zewnątrz, w standardzie przy okuciach antywłamaniowych klasy WK-2. Klamka ta podobnie jak klamka z przyciskiem zalecana jest również do drzwi balkonowych na piętrach, aby zapobiec niepożądanym otwarciu przez dzieci.

 

klamki_antywlamaniowe_z_kluczykiem