NASZE REALIZACJE – Okna, drzwi aluminiowe i z PCV

 

Zapraszamy Cię do zapoznania się z naszymi przykładowymi realizacjami. Producent Energooszczędnych okien i drzwi z PCV i aluminium Firma TUR-PLAST kompleksowo wykonuje pomiary; przedstawia różne warianty możliwych do zastosowania rozwiązań stolarki okiennej i drzwiowej; produkuje okna i drzwi w najwyższej klasie systemach SCHÜCO i KÖMMERLING; ekipa świetnie wyspecjalizowanych i doświadczonych montażystów wykonuje montaż konstrukcyjny, na gotowo, w warstwie ocieplenia tzw. ciepły montaż – zgodnie z życzeniem klienta; nasz serwis wyreguluje lub w razie konieczności sprawnie wymieni elementy podlegające gwarancji. Zapraszamy do współpracy

 

 

5.  Okna i drzwi aluminiowe – Metaltech

 

Stolarka aluminiowa, drzwi i okna wykonane zostały na bazie ciepłych profili firmy Aliplast. Dużo ciekawych informacji na temat oferowanych przez producenta okien i drzwi aluminiowych znajdziecie Państwo w zakładce o stolarce aluminiowej.

 

 

 

 

 

4.  Drzwi aluminiowe w systemie harmonijkowym 

 

Prezentowana stolarka aluminiowa oparta została na bazie profili firmy Aliplast. Drzwi harmonijkowe do lodziarni w Czaplinku zostały wykonane w systemie ULTRAGLIDE z obniżonym progiem. Zastosowane przez producenta okien i drzwi firmę Tur-Plast rozwiązania mają na celu zapobieganie uskokom na styku drzwi-podłoga i umożliwiają licowanie progu z podłogą. System drzwi harmonijkowych doskonale usuwa przeszkody miedzy wnętrzem lokalu a przylegającym na zewnątrz tarasem. Bogata oferta kolorystyczna pozwala jeszcze lepiej dopasować system harmonijkowy do strony wewnętrznej i zewnętrznej lokalu mieszkalnego czy usługowego.

 

 

 

 

 

 

 

3. Okna, drzwi i rolety w obiekcie przemysłowo-handlowym w Szczecinie

 

Szczecin, ulica Zimowa – to miejsce w którym znajdziecie Państwo wzorowo zaprojektowane, wykonane i zamontowane ENERGOOSZCZĘDNE OKNA, DRZWI TARASOWE PRZESUWNE, OKNA i DRZWI w NIETYPOWYCH KSZTAŁTACH, ROLETY ZEWNĘTRZNE i BRAMY GARAŻOWE. Cała stolarka okienno-drzwiowa wykonana jest na bazie solidnych i energooszczędnych profili niemieckiej firmy SCHÜCO.

 

 

 

 

 

 

2. Okna i drzwi PCV w systemie SCHÜCO – kamienica w Lubece (Lübeck) w Niemczech

 

Stolarka okienna wykonana w solidnym systemie SCHÜCO Corona SI 82 w powiązaniu z trzy szybowymi pakietami i z zastosowaniem tzw. „ciepłej ramki” SWISSPACER. Dla zachowania i podkreślenia historycznego stylu kamienicy we wszystkich oknach i drzwiach zastosowaliśmy odpowiednie elementy ozdobne oraz szprosy wiedeńskie.

 

 

 

 

 

 

1. PRZESZKLENIE – WITRYNA – OKNA – DRZWI HARMONIJKOWE w Cukierni „Muszelka” w Słupsku

 

Okna i drzwi zostały wykonane na bazie profili aluminiowych, model SUPERIAL. Zastosowane drzwi harmonijkowe wykonaliśmy z profili PANORAMA. Wszystkie pakiety szybowe dwukomorowe z ciepłą ramką w kolorze dostosowanym do całości.