Kariera – oferty pracy

Poszukujemy osób na stanowisko:

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY Z językiem NIEMIECKIM lub językiem FRANCUSKIM

Miejsce pracy: Czaplinek lub praca hybrydowa

Opis stanowiska:

– Przygotowywanie ofert, oraz sprzedaż produktów i usług;
– Obsługa klienta;
– Pozyskiwanie oraz utrzymywanie pozytywnych relacji z klientami;

Oferujemy:

– Atrakcyjny system premiowy;
– Ambitne, samodzielne stanowisko;
– Częściowa praca zdalna (hybrydowa);
– Pracę w rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej;
– Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę + premię;
– Możliwość zdobycia szerokiego doświadczenia oraz podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego.

Wymagania:

– Dobra znajomość języka niemieckiego lub języka francuskiego;
– Samodzielność i aktywne nastawienie do pracy;
– Dobra organizacja pracy;
– Łatwość w nawiązywaniu kontaktów z Klientami;
– Umiejętność skutecznego wyciągania wniosków;
– Wysoka motywacja.

Oferty zawierające cv oraz list motywacyjny prosimy przesyłać na adres e-mail:
czaplinek@tur-plast.pl

W nadesłanych dokumentach prosimy o zawarcie stwierdzenia: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z póżn. zm.”

CV kandydatów nierozpatrzone w danym procesie rekrutacji nie są przechowywane na potrzeby kolejnych procesów rekrutacji. Po tym okresie są usuwane, a dane osobowe kandydatów nie są przetwarzane w żadnym innym celu. Aplikacji nie odsyłamy. Kontaktujemy się jedynie z wybranymi osobami.