DRZWI ZEWNĘTRZNE: energooszczędne / funkcjonalne / komfortowe / estetyczne

drzwi_zewnetrzne

 

Drzwi produkowane przez firmę TUR-PLAST charakteryzują się solidną konstrukcją, wysokimi właściwościami termicznymi oraz innowacyjnymi rozwiązaniami. Produkujemy drzwi zewnętrzne PCV na bazie solidnych profili Schüco CT70 i SI82 oraz Kömmerling 76AD. Natomiast drzwi aluminiowe wykonujemy z profili belgijskiej firmy Aliplast. W naszej ofercie znajdą Państwo drzwi tarasowe i balkonowe wykonane na profilu okiennym lub drzwiowym; drzwi nietypowe, praktycznie w każdym zaprojektowanym kształcie oraz wspaniałe rozwiązanie dla restauracji, kawiarni oraz nowoczesnych salonów – drzwi harmonijkowe. Bogata oferta ekskluzywnych wypełnień drzwiowych, paneli z takich firm jak Paneldoor i Veyna; szeroki wybór dodatków drzwiowych oraz spełniane najwyższe normy, sprawią, że zakupione przez Państwa drzwi w firmie Tur-Plast będą służyć przez długie lata.

 

Dużo ważnych i ciekawych informacji na temat energooszczędnych i bezpiecznych drzwi  znajdziecie Państwo w naszym poradniku „OKNA-DRZWI-ROLETY”

 

 

 

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ze względu na specyfikację wykonania możemy rozróżnić:

 

 

Drzwi otwierane do wewnątrz Drzwi otwierane na zewnątrz Drzwi dwuskrzydłowe Drzwi jednoskrzydłowe z naświetlem bocznym Drzwi jednoskrzydłowe z naświetlem górnym
1 2 3 4 5

 

 

 

Cenne uwagi i wskazówki:

 

  1. Podczas planowania montażu drzwi dwuskrzydłowych ze słupkiem ruchomym należy wziąć pod uwagę fakt, że mogą być one otwierane tylko na zewnątrz ze względu na szczelność przy progu.