Aktualności - co u nas słychać?


EKSKLUZYWNE OKNA – ENERGOOSZCZEDNE PROFILE KÖMMERLING

Data dodania: 09 Lut 2017

EKSKLUZYWNE OKNA – ENERGOOSZCZEDNE PROFILE KÖMMERLING

1 Marca 2016 roku uruchomiliśmy nową linię produkcyjną Okien i Drzwi PCV na bazie energooszczędnych i bardzo ekskluzywnych profili niemieckiej firmy Kömmerling. W proponowanym przez nas systemie Kömmerling 76mm  można zamontować nowoczesne 3-szybowe pakiety wraz z szybami specjalnymi o szerokości do 48 mm. W efekcie otrzymujemy stolarkę okienną o doskonałej izolacyjności termicznej stosowanej w domach energooszczędnych i pasywnych.

Polecamy okna wykonane z profili Kömmerling 76 MD wraz z pakietem szybowym SGG PLANITHERM® LUX co stanowi doskonałe rozwiązanie termoizolacyjne za bardzo rozsądna cenę. Szczegóły oferty w zakładce o profilach Kömmerling i w kontakcie z naszymi handlowcami.

 


TUR-PLAST – PRODUCENT OKIEN I DRZWI z Certyfikatem Schüco

Data dodania: 09 Lut 2017

TUR-PLAST – PRODUCENT ENERGOOSZCZEDNYCH OKIEN I DRZWI z Certyfikatem Schüco 

Certyfikat Partnerstwa Schüco to potwierdzenie, że firma P.P.H. TUR-PLAST Grzegorz Turowski jest oficjalnym producentem okien i drzwi PCV przeszkolonym w zakresie systemów i technologii Schüco. Doświadczenie i technologiczne możliwości firmy Schüco International zapewniają wytwarzanym oknom i drzwiom najwyższą jakość i zaawansowanie techniczne.
Energooszczędne okna i drzwi w systemie Schüco corona CT 70 i SI 82; innowacyjne rozwiązania techniczne;
antywłamaniowe zabezpieczenia; trzy różne style Classic, Rondo i Cava oraz szeroka paleta kolorów – te i wiele innych ciekawych informacji znajdziecie Państwo w naszej zakładce dotyczącej okien na bazie solidnych profili Schüco.

Certyfikat producent okien Schuco


ENERGOOSZCZĘDNE OKNA PCV i ALUMINIOWE – Twoja inwestycja w przyszłość

Data dodania: 21 Gru 2015

OKNA-PCV-SCHUCO-ENERGOOSZCZEDNE-TUR-PLASTCoraz więcej osób przy wyborze okien decyduje się na energooszczędne rozwiązania. Dlatego mijający rok możemy określić ROKIEM ENERGOOSZCZĘDNYCH OKIEN I DRZWI. Pamiętajmy jednak, iż na energooszczędność naszych okien ma wpływ praktycznie każdy element stolarki okiennej jak również sposób montażu.

 

 

 

 

 

1. Profile okienne to podstawa, która w znaczącym stopniu decyduje o trwałości i szczelności całej konstrukcji okiennej. Nasza oferta to najwyższej klasy profile okienne i drzwiowe firmy Schüco w różnych systemach, stylach i kolorach.
2. Szyby w każdym oknie to 65-85% powierzchni – stąd ich wpływ na energooszczędność oraz bezpieczeństwo jest znaczący. Polecamy szyby dwu lub trzy komorowe z powłoką niskoemisyjną, która przepuszcza promienie słoneczne do wnętrza a zarazem stanowi skuteczną barierę w ucieczce ciepła z pomieszczenia.
3. Uszczelki, niby drobny element ale o wysokiej randze jeśli chodzi o szczelność naszych okien. Do naszych okien i drzwi stosujemy wysoko elestyczne, odporne na starzenie, zmienne warunki atmosferyczne, wilgoć, promienie UV uszczelki wykonane z kauczuku syntetycznego, zwanego EPDM.
Do osiągnięcia pełni zadowolenia z posiadania energooszczędnych okien potrzeba jeszcze odpowiedniej techniki montażu. Tzw. „Ciepły montaż” czyli montaż w warstwie ocieplenia przy użyciu materiałów o najwyższych właściwościach termoizolacyjności to najskuteczniejszy sposób na wyeliminowanie wszystkich możliwych miejsc, przez które może uciekać ciepło z pomieszczeń.

Mnóstwo ciekawych artykułów znajdziecie państwo w poradniku OKNA-DRZWI-ROLETY: http://poradnik.tur-plast.pl/


NOWOŚĆ – Alu Inside NORDIC – Certyfikowane przez Schüco OKNA SKANDYNAWSKIE prosto od producenta – Firmy TUR-PLAST

Data dodania: 28 Paź 2015

okna-pcv-schuco-alu-inside-nordicProducent okien i drzwi z PCV i aluminium Firma Tur-Plast ma zaszczyt zaprezentować Państwu najnowszą linię produktów na bazie solidnego systemu Schüco Alu Inside NORDIC. System OKIEN SKANDYNAWSKICH został zaprojektowany głównie dla budownictwa energooszczędnego i pasywnego. Otwarcie innowacyjnej lini produkcyjnej w systemie Alu Inside Nordic to świadectwo renomy jaką cieszy się Producent Okien Firma TUR-PLAST na rynku Stolarki Okiennej w Polsce i zagranicą. Poświadcza to fakt, iż Firma Schüco w swój innowacyjny system Alu Inside Nordic zaopatruje tylko wybrane Firmy, które wykazały się wysoką wiedzą fachową i sprawdzonymi kwalifikacjami do produkcji i montażu okien.
Aby zapoznać się z charakterystycznymi cechami i możliwościami systemu OKIEN SKANDYNAWSKICH Schüco Alu Inside Nordic zapraszamy na naszą stronę:
http://www.tur-plast.net.pl/okna/okna-pcv-profile-schuco/schuco-alu-inside-nordic


BEZPIECZNE SZYBY DO OKIEN – czytaj w PORADNIKU OKNA-DRZWI-ROLETY

Data dodania: 10 Wrz 2015

Chcąc zadbaSZYBY-BEZPIECZNE-OKNA-PCV-SZCZECIN-POZNANć o bezpieczeństwo własne i najbliższych pomyśl o szybach bezpiecznych. Lubisz grać z synem w piłkę, Twoje dzieci mają mnóstwo niespożytej energii, pamiętaj o stworzeniu takich warunków by Twoja rodzina czuła się bezpiecznie. Oferujemy specjalne szyby w różnych wariantach – ze specjalna powłoką, ze szkła hartowanego, zbrojone siatką … Cel to ochrona przed obrażeniami przy ewentualnym rozbiciu, oraz wzmocnienie odporności na zniszczenie.

Więcej informacji technicznych przeczytasz na stronie: www.poradnik.tur-plast.pl .


OKNA – DRZWI PCV – BRAMY GARAŻOWE – LETNIA PROMOCJA

Data dodania: 12 Cze 2015

okna-drzwi-promocjaOd Poznania, Wałcza, Piły i Szczecinka po Kołobrzeg, Świnoujście oraz Szczecin to obszar wzmożonej działalności producenta okien i drzwi z PCV i aluminium – firmy Tur-Plast. Myśląc o naszych klientach, tych stałych i nowych  oraz wiedząc, że zbliżający się czas wakacji, urlopów, wypoczynku nierzadko jest również czasem domowych remontów i przeróbek – OGŁASZAMY LETNIĄ SUPER PROMOCJĘ na OKNA i DRZWI z PCV oraz BRAMY GARAŻOWE w wybranych kolorach, wzorach i wymiarach. W każdy wtorek będziemy ogłaszać aktualną listę gotowych okien w promocyjnych cenach. Uwaga startujemy w przyszły wtorek tj. 16 czerwca 2015 roku.

 

 

 

 

 

 

 

Przykładowe wzory okien i drzwi z PROMOCJI

okna-schuco-450-600mm

 

Poz. nr 2: Okno
Gabaryt: 450 x 600 mm
Ilość: 1 szt
System: Schuco Cor CT 70 TopAlu
Kolor: RAL 9016, pr.biały – nakładka alu. malo
Szkło: 4-16S-4UN

 

 

 

 

 

okna-schuco-600-500mm

 

Poz. nr 3: Okno
Gabaryt: 500 x 600 mm
Ilość: 2 szt
System: Schuco Cor CT 70
Kolor: 160 Biały, Biały 9016
Szkło: 4-16S-4UN

 

 

 

 

 

okna-schuco-660-760mm

 

Poz. nr 4: Okno
Gabaryt: 660 x 760 mm
Ilość: 1szt
System: Schuco Cor CT 70
Kolor: 160 Biały, Biały 9016
Szkło: 4-16S-4UN

 

 

 

 

 

 

okna-schuco-1450-1420mm

 

Poz. nr 5: Okno
Gabaryt: 1455 x 1420 mm
Ilość: 1szt
System: Schuco Cor Si 82
Kolor: 210 SIE NOC, Siena Noce
Szkło: 4UN-12S-4-12S-4UN

 

 

 

 

 

okna-schuco-1460-1600mm

 

Poz. nr 7: Okno
Gabaryt: 1460 x 1600 mm
Ilość: 1 szt
System: Schuco Cor CT 70
Kolor: 310 GOLD OAK, Golden oak – 49158
Szkło: 4UN-12S-4-12S-4UN

 

 

 

 

 

okna-schuco-1460-1420mm

 

Poz. nr 8: Okno
Gabaryt: 1460 x 1420 mm
Ilość: 1 szt
System: Schuco Cor CT 70
Kolor: 230 NUSSBAU, Nussbaum-2178007
Szkło: 4UN-12S-4-12S-4UN

 

 

 

 

 

 

okna-schuco-1210-2330mm

 

Poz. nr 9: Okno
Gabaryt: 1210 x 2330 mm
Ilość: 1szt
System: Schuco Cor Si 82
Kolor: 310 GOLD OAK, Golden oak – 49158
Szkło: 4UN-12S-4-12S-4UN

 

 

 

 

 

 

okna-schuco-1100-1400mm

 

Poz. nr 11: Okno
Gabaryt: 1100 x 1400 mm
Ilość: 1szt
System: Schuco Cor Si 82
Kolor: 537 QUARZGR, Quarzgrau – 1703905
Szkło: 4UN-12S-4-12S-4UN

 

 

 

 

 

 

 

okna-schuco-1700-2100mm

 

Poz. nr 12: Drzwi
Gabaryt: 1700 x 2100 mm
Ilość: 1szt
System: Schuco Cor CT 70 doors
Kolor: 701 MET SIL, Metallic Silber-F436-1002
Szkło: 4UN-12S-4-12S-4UN

 

 

 

 

 

Pełna lista z cenami OKIEN i DRZWI z PROMOCJI do pobrania:

okna-drzwi-promocja-tur-plast-6-lipca-2015

 

 

Lista bram garażowych z PROMOCJI

bramy_promocja

 

 


Certyfikat SCHÜCO dla producenta okien i drzwi PCV firmy TUR-PLAST

Data dodania: 07 maja 2015

Schüco potwierdza, że firma P.P.H. TUR-PLAST Grzegorz Turowski jest producentem wysokiej jakości stolarki otworowej z PVC w systemach Schüco; dba o systematyczne szkolenia swoich pracowników z zakresu systemów okienno-drzwiowych Schüco; udziela profesjonalnych porad i informacji technicznych o produktach swoim Klientom; zapewnia kompleksową usługę obejmującą fachowe doradztwo, planowanie, produkcję i montaż stolarki Schüco.

Schuco-Tur-Plast-certyfikat-premium-partner ip address websites domain list .


PORADNIK – Okna PCV – Koszalin, Szczecin, Wałcz

Data dodania: 12 Mar 2015

Koszporadnik-okna-PCV-tur-plastalin, Szczecin, Wałcz to trzy pierwsze miasta województwa zachodniopomorskiego w których rozpoczynamy promocyjne wydanie papierowe naszego PORADNIKA – OKNA – DRZWI – ROLETY.

Poradnik dostępny jest również na stronie: www.poradnik.tur-plast.pl .

Znajdziecie tam, Drodzy Państwo, mnóstwo ciekawych informacji związanych z branżą okienną. Okna PCV z profilami Schüco; okna aluminiowe na profilach Aliplast; jakie wybrać szyby do okien: bezpieczne, energooszczędne, dźwiękochłonne czy antywłamaniowe; drzwi PCV czy aluminiowe; drzwi tarasowe przesuwne typu HS czy PSK; Rolety zewnętrzne – to tylko kilka z wielu ciekawych artykułów, jakie znaleźć można w naszym Poradniku. Wersja papierowa Poradnika, obecna na razie w trzech miastach: Szczecin, Wałcz, Koszalin woj. zachodniopomorskiego, to podstawowe informacje o których winniśmy wiedzieć szukając dobrych okien i drzwi dla siebie. Serdecznie polecamy


Nasze miasta: Szczecinek, Wałcz, Koszalin, Szczecin, Kołobrzeg, Świnoujście polubiły ENERGOOSZCZĘDNE OKNA PCV

Data dodania: 04 Mar 2015

okna_PCV_energooszczedneWojewództwo zachodniopomorskie a w szczególności mieszkańcy takich miast jak: Szczecinek, Wałcz, Koszalin, Szczecin, Kołobrzeg i Świnoujście, jak wynika z naszych statystyk, cenią sobie bardzo ENERGOOSZCZĘDNE OKNA PCV. Należy pamiętać, że o energooszczędności naszych okien decydują wysokiej klasy profile okienne, właściwie dobrane pakiety szybowe wraz z tzw. ciepłą ramką SWISSPACER, doskonałej jakości uszczelki oraz specjalistyczny montaż, najlepiej w warstwie ocieplenia. Mnóstwo ważnych na ten temat informacji znajdziecie, Drodzy Państwo, na naszej witrynie internetowej. Również nasi handlowcy pomogą dobrać odpowiednie profile okienne, czy, jakże ważne, pakiety szybowe. Pamiętajmy, że od 2019 roku wszystkie budynki użyteczności publicznej a od 2021 roku ogół nowobudowanych budynków, podlegać będą nowym energooszczędnym normą zapotrzebowania budynku na energie pierwotną. Obecny wskaźnik obowiązujący od 2014 roku wynosi 120kWh/m2 rocznego zapotrzebowania na energię. Natomiast od 2021 roku wynosił on będzie 70kWh/m2, czyli prawie o połowę mniej. Wiązać się to będzie ze szczelniejszym izolowaniem budynków, a przez to i montowaniem energooszczędnych okien i drzwi o niskim współczynniku przenikania ciepła. Dzięki szerokiej akcji edukacyjnej, udało nam się, wielu mieszkańców takich miast jak: Szczecinek, Wałcz, Koszalin, Szczecin, Kołobrzeg czy Świnoujście, uświadomić na co należy zwracać szczególna uwagę, by okna, na które się decydujemy, były rzeczywiście na lata.


Drzwi przesuwne HS i okna PCV Szczecinek, Koszalin, Wałcz, Kołobrzeg

Data dodania: 25 Lut 2015

myq9r32rzc


Okna PCV zachodniopomorskie

Data dodania: 19 Lut 2015

okna_zachodniopomorskie_aktualnosciSprzedając okna PCV zachodniopomorskie firmy nie wszystkie oferują wysokiej klasy okna Schuco. Działając od 1994 roku produkujemy, sprzedajemy, montujemy i  serwisujemy Okna PCV do wielu nowo-budujących się domów i lokali na terenie województwa zachodniopomorskiego. Marka TUR-PLAST ciesząc się renomą na rynku producentów okien PCV jest bardzo dobrze rozpoznawalna na terenie całego województwa zachodniopomorskiego. Popularne dzisiaj okna energooszczędne już od wielu lat systematycznie produkowane są przez firmę Tur-Plast z Czaplinka. Nasi klienci z województwa zachodniopomorskiego doskonale znają i doceniają Okna PCV z Tur-Plastu produkowane na nowej generacji profilach Schuco z odpowiednio dobranym pakietem szybowym. Wiedzą również, że perfekcyjnie dobrane okna aby mogły spełniać w 100% swoją klasę energooszczędności winny być również fachowo zamontowane. web domain name generator Najlepsze materiały, doskonale wykwalifikowana grupa handlowców oraz doświadczeni monterzy i serwisanci to wszystko przekłada się na wysoką jakość marki Tur-Plast, która została w 2014 roku doceniona przez bardzo wielu inwestorów z województwa zachodniopomorskiego. Okna PCV oraz drzwi PCV i aluminium firmy Tur-Plast cieszyły się największą statystycznie popularnością w takich miastach jak Szczecinek, Koszalin, Kołobrzeg, Szczecin i Wałcz.